זה מתחיל ביום חמישי 30.5 עם מופע של הזמר והיוצר אהוד בנאי, טרובדור הרוק הישראלי, עם ההרכב המנצח שמלווה אותו כבר שנים, במופע מיוחד ליום ירושלים. אהוד שולח לנו גלויות צבעוניות בצלילים ממקומות יקרים לליבו וחולק איתנו את אהבתו וגעגועיו למקומות ולאנשים בשירים האהובים מכל התקופות והאלבומים.

המופע המיוחד נערך לציון יום ירושלים והוא יכלול מופע דגלנות של בנות אולפנת "אורות מודיעין", והוא יחל בשעה 20:30.

במוצ"ש, 1.6, בשעה 21:00 ייערך מופע "ערב טוב אירופה", במסגרתו יופיעו  דנה אינטרנשיונל , יזהר כהן ואילנית, שייצגו את ישראל בתחרויות ארוויזיון בעבר. המופע יכלול לצד הלהיטים שישראל הציגה בתחרות היוקרתית לאורך השנים - ובהם הללויה, דיוה, עולה עולה ואבניבי, גם את הלהיטים מארצות אירופה השונות, כמו - Waterloo, Socrates, Genghis Khan,   ועוד.

את האירוע ינחה מי שהנחה את תחרות האירוויזיון בשנת 99, יגאל רביד, שיספר על האירוויזיונים, על מאחורי הקלעים ,סיפורים משעשעים וחלקם לא מוכרים והכל מתובל כמובן במיטב הלהיטים מכל השנים שנצרבו עמוק בזיכרוננו.

עוד יופיעו - להקת מוזס סי, הרכב מוזיקלי מלהיב שיצטרף גם הוא במבחר עיבודים ללהיטים הגדולים של תחרות הזמר. 

ביום חמישי, 6.6, בשעה 20:30, ייערך מופע "אלף שירים ושיר", ערב מחווה לשירי נעמי שמר, ששיריה הפכו לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית. על הבמה יופיעו האחים עוזי וחיים אסנר יחד עם יעל וקשטיין, נעה אסנר, עידו רוזנברג, אלון אופיר ודודו אלהרר, שישירו את שיריה המוכרים יותר וגם כאלו המוכרים פחות. צפוי ערב מרגש, מצחיק ומלא געגוע.