גם השנה ישתתפו פאבים מקומיים בפסטיבל "צלילי סתיו" שיתקיים ברחבי מודיעין בסוף השבוע 8.11.18 – 10.11.18 . ההופעות בפאבים הן ללא תשלום אך מומלץ להזמין מקום מראש.
ביום שישי 9.11  יארח קפה 443, הממוקם בפארק ענבה, את המופע של ההרכב "נוסטלגיה ירושלמית" שיופיעו על שפת האגם בשעה 16:00 ואל תוך השקיעה הקסומה. הופעה אנרגטית וסוחפת עם קאברים של שירי שנות ה-60, 70, 80.
ביום שבת 10.11 בשעה 17:00 יארח ה"מורדן בר", שבפארק הטכנולוגי, הופעה של הרכב FUEGO  במופע ג'יפסי קינג עם מוזיקה לטינית וצוענית. 
עוד באותו היום, בשעה 20:00 יתארח ב"ענבה בר", שבעמק זבולון, הרכב "הפרעות קצב"  שיבצע קאברים של מוסיקת רוק מכל הזמנים, לועזי ועברי.


בסך הכל יתקיימו בפסטיבל "צלילי סתיו" 24 מופעי מוזיקה איכותיים וייחודיים, המותאמים לכל הגילאים, חלקם בתשלום וחלקם ללא תשלום. המופעים יתפרשו כתמיד ברחבי העיר במקומות שונים, עם סגנונות מוסיקליים רבים הנעים בין שאנסונים צרפתיים, רוקנרול, ג'אז, אלטרנטיבי, ניגונים יהודיים, שירי ארץ ישראל היפה, שירי ילדים, סווינג אמריקאי ועוד רבים.


את הפסטיבל תפתח להקת הגרובטרון שמארחת את חנן יובל בהפקה מיוחדת. בערב תוסס ועליז בו יבצעו  חברי הלהקה שירים מוכרים במגוון סגנונות ומקצבים וגם מארחים את הזמר הוותיק חנן יובל.

 עוד יופיעו בפסטיבל אילנה אביטל, אבנר חודורוב, תזמורת הכלייזמר הישראלית, הדודאים, דני ליטני ודפנה ארמוני, שירי מימון, המופע לכל המשפחה אינדי ילד ועוד מופעים רבים וטובים. 

כרטיסים למופעים בתשלום ניתן לרכוש בהיכל התרבות העירוני בטלפון 08-9737333.
תכנית המופעים המלאה נמצאת באתר העירייה.

צילום: רמי גבאי. באדיבות דוברות עיריית מודיעין