סוף שבוע אמנותי במיוחד מצפה לתושבי העיר, בשישי ושבת 24.5 עד 25.5. כ-60 אמנים מקומיים, ייקחו חלק באירוע המוצלח "בית פתוח", וכשמו כן הוא, בתי האמנים המקומיים ייפתחו לרווחה למבקרים, שיוכלו להתרשם מעבודות האמנות המגוונות.

מדי שנה, מושך מיזם "בית פתוח" מאות מבקרים לאורך סוף שבוע שלם, שנהנים מאווירה קהילתית ומקשר ישיר מול האמן והיוצר שיכול להתפתח לשיח מעניין על תהליך היצירה המיוחד, החומרים בהם משתמשים ומקורות ההשראה. 

השנה, צפויים להשתתף באירוע אמנים מתחומים שונים המבטיחים קשת רחבה של יצירות וסיור בין הבתים שהופך את החוויה למסקרנת במיוחד. כך למשל, ישתתפו צלמים, ציירים, פסלים בחומרים שונים, קריקטוריסט, יוצרי תכשיטים מחומרים כדוגמת חומרים תעשייתיים, חומרים אורגניים וחריזה בחרוזים, אמנות חברתית קונספטואלית, עבודות טלאים, פסיפס ועוד.

לרשימה המלאה של הבתים הפתוחים ושעות הביקורים לחצו כאן

ביום שישי הבתים יהיו פתוחים מהשעה 14:00-10:00 וביום שבת, מהשעה 19:00-10:00.

אלעד שמעונוביץ', מחזיק תיק התרבות: "בית פתוח הוא ההזדמנות יוצאת הדופן במהלך השנה, ליהנות מפן תרבותי וקהילתי של יצירות אמני העיר השונים. יש לנו בעיר, מאות תושבים מציירים ומפסלים העוסקים בתחומים שונים של אומנויות ובסוף השבוע הזה הם יציגו את עבודתם ומרכולתם. המפגש הבלתי אמצעי, היכולת לחוות וליהנות מיצירה מקומית היא חוויה מיוחדת ואני מזמין את כל תושבי העיר לבוא ולקחת בה חלק."

צילומים: חורחה נובומינסקי