במהלך סוף השבוע הקרוב,  בימים שישי ושבת- 12-11 במאי  יתקיים מיזם "בית פתוח" במודיעין מכבים רעות.  במיזם  ישתתפו  54 אמנים מהעיר, שתחום עיסוקיהם רחב ומגוון והם יפתחו את בתיהם ואת הסטודיו הפרטי שלהם   לתושבים ולאורחים.

סוף שבוע זה מעניק הזדמנות להכיר את עבודותיהם ויצירותיהם של אמני העיר, תוך מפגש עימם והיכרות אישית עם האמנים השונים. בין סוגי עבודות האמנות מהן ניתן יהיה להתרשם במהלך סוף השבוע: עבודות בציור, פיסול, צילום, קרמיקה, קדרות, פסיפס, עיסת נייר, צורפות תכשיטים, צילום ועוד. כמו כן, יוצגו עבודות מעניינות בדגש על מחזור כמו למשל תכשיטים מחומרי בנייה ותכשיטים ממוצרי נוי אקולוגיים.

לרשימה המלאה של הבתים הפתוחים ושעות הביקורים לחצו כאן

חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות, אלעד שמעונוביץ: "בית פתוח הוא הזדמנות מצוינת לתושבי העיר להכיר מקרוב את היצירה האומנותית של האמנים המקומיים הפותחים את ליבם וביתם אחת לשנה. יש לנו בעיר אמנים מוכשרים וטובים, עם מגוון ועושר אומנותי שחבל לפספס".

ראש אגף תרבות ואירועים, אלון שמידט: "כמידי שנה, גם השנה עם חגיגות ה-70 למדינת ישראל, אנו מצדיעים לאמנות הישראלית המקומית היפה שלנו. הפקנו אירוע שכולו חוויה תרבותית וקהילתית שאין לי ספק שתושבים בכל הגילאים יוכלו ליהנות ממנה. אנו מזמינים את התושבים לבוא, להכיר, להתרשם וליהנות מסוף השבוע המסורתי האמנותי המיוחד הזה שהוא כולו שלנו".

בשער: בית פתוח אצל יהודה ארמוני. צילום ארכיון.