צילום שער: חורחה נובומינסקי

לפני כחודש, פרסמה רשת הספריות העירוניות קול קורא לסופרים תושבי העיר, במטרה לעודד את תחום הכתיבה בעיר ולהעניק לסופרים במה ייחודית ואיכותית לחשיפת פרי עטם ולקבל הזדמנות להרחיב את קהל קוראיהם ואכן, כמה וכמה סופרים, תושבי העיר, נענו לקול הקורא של הספרייה העירונית והערב, (ראשון 21.1)  בשעה 19:30, יתקיים אירוע החשיפה בספריה הציבורית ע"ש משה שכטר, במעמד ראש העיר חיים ביבס.

היוצרים שישתתפו באירוע: ניסן בר בראונשטיין, יהורם גלילי, עליזה זיו, יוסף לב, תומס מרקס, נסרין נמדר ואביתר (תרי) שלוש.  הערב יוקדש להיכרות עם הכותבים, הצגת ספרם, תהליך הכתיבה האישי שלהם שהוליד את היצירה ומקורות ההשראה שהנחו אותם.  

הכניסה חופשית! הציבור מוזמן!

כאמור, גם דובר סניף איל"ן מודיעין-מכבים-רעות, יהורם גלילי, ישתתף  באירוע החשיפה ליוצרים מקומיים . אותו גלילי נפגש לאחרונה עם ביבס ועם אישי ציבור נוספים ממודיעין בדוכן של בית הסופר מודיעין והסביבה, שהוצג ביריד המתנדבים השנתי, בו הוא הציג יחד עם יו"ר בית הסופר מודיעין והסביבה, הסופרת והמשוררת ד"ר רחלי אברהם-איתן, והסופרת וחברת ההנהלה הסופרת והמשוררת תמי לדרמן, את הגיליונות השונים של כתב העת הספרותי "שבילים", כולל הגיליון האחרון שיצא בנושא "גוף ונפש", וספרים של ד"ר אברהם-איתן, שכמה ימים לפני כן חגגה את הוצאת ספרה החדש "שירת השחרור" באירוע מרשים ורב משתתפים בבית היוצר בנמל תל אביב.