עיריית מודיעין מכבים רעות הודיעה בשבוע שעבר כי המועדון שנבחר להפעיל את המרכז הרב תכליתי החדש לתרבות ומוזיקה במע"ר, הוא מועדון הגריי שפועל ביהוד. 

המרכז, שגודלו כ- 2,500 מ"ר, צפוי להיפתח לקראת חודש אוקטובר הקרוב. במבנה שתי קומות, כאשר הקומה הראשונה תהיה למעשה היכל ההופעות שיכיל יציע ובו כ-400 מושבים מודולריים.  ניתן יהיה להפוך את האולם לאולם אירועים וכנסים שיכיל כ- 600 איש בישיבה סביב שולחנות או עד כ-800 איש בעמידה. הקומה השנייה של המבנה הינה גלריה עליונה המשקיפה על הנעשה באולם, שגם היא תאפשר מקומות ישיבה ופעילות נוספת, על פי הצורך.

במבנה תוכנן לובי גדול, שגם בו ניתן יהיה לקיים התכנסויות. מרפסת ישיבה חיצונית ומסעדה עבור באי המבנה אליה ניתן יהיה להיכנס מתוך המבנה או מהשדרה. הכניסה למתחם תהיה מכיוון השדרה המרכזית ובנוסף תהיה כניסה מהחניון העירוני התת קרקעי. בעירייה מצפים כי המועדון יהווה מוקד משיכה לפיתוח וקידום התרבות והבילוי באיזור, כשמסביבו שלל מסעדות ובתי קפה בשדרה החדשה.

במועדון הגריי ציינו כי המועדון במודיעין מכבים רעות יהווה בית ליצירה תרבותית ויתארחו בו מיטב האמנים, סטנדאפיסטים, מופעי ילדים, הצגות ומרצים, תוך הקפדה על תוכן איכותי, מגוון ותוסס, בשילוב עם תפריט אוכל עשיר ובר שתייה, שיהפכו את הבילוי  למהנה במיוחד.

ראש העיר, חיים ביבס אמר: "בתכנון האדריכלי של מרכז העיר היווה המבנה המרשים והייחודי הזה, חלק נכבד ומהותי. רצינו ליצור מבנה מושך ובולט, שמשתלב היטב עם החזון העירוני של מרכז העיר, להוות אבן שואבת לתרבות, פנאי ובילוי לתושבים והמבקרים. כבר עכשיו עם ההתאוששות ממשבר הקורונה, אנו יוצקים תוכן למרכז העיר לצד שפע בתי האוכל שקמים בו, ועתה, המועדון החדש ייתן עוד יותר את החיזוק התרבותי במרכז היפה שלנו. אני מזמין את כל התושבים והתושבות לבוא ולבלות כאן".