שולי רנד | צילום: ים לביא

לכבוד יום ירושלים שיחול בכז' באייר, 9.5, הכינו באגף התרבות בעירייה תכנית אירועים חגיגית לציון יום שחרור ירושלים:

היום, רביעי, 5.5.21 -  תתקיים הצגת ילדים "זמן ירושלים" של תיאטרון אלומה. בהצגה יכירו הילדים את המקומות המיוחדים בירושלים דרך מפגש משעשע עם שתי הדמויות המקראיות – יהודה ומנשה שיגיחו מן העבר וינחתו בתקופתנו. ההצגה תתקיים בשעה 17:00, בתוך המרכז הרב תחומי, ברחוב עמק דותן 49. מחיר כרטיס - 15 שקלים. מתאים לגילי גן עד כיתה ד'.  רכישת כרטיסים מראש באתר העירייה.

ביום חמישי, 6.5.21, בשעה 20:30 יתקיים מופע חגיגי "שישו את ירושלים גילו בה" בו יעלו על הבמה האמנים והיוצרים שולי רנד שמארח את אמיר דדון. בין השאר הם יבצעו את השירים 'שבחי ירושלים', 'על כפיו יביא אור גדול', 'אייכה', 'בין קודש לחול' ועוד. כמו כן, ייקח חלק בהופעה עמית סופר בחצוצרה ובקול שופר שיבצע את ירושלים של זהב בביצוע מרגש. ההופעה תתקיים באמפי פארק עירוני ב', בהתאם להנחיות התו הירוק, כלומר כניסה לבעלי תעודות התחסנות ואישורי החלמה.  מחיר כרטיס כניסה 25 שקלים, רכישת כרטיסים מראש באתר העירייה.

ביום שישי, 7.5.21, - מקבלים שבת עם הפרלמנט הירושלמי. אבי אופק ודביר סוראמלו בשירים וסיפורים על ירושלים של פעם מאז ועד היום וטעם של עוד. האירוע יתקיים בשעה 16:30 במרכז העיר החדש בשדרות דם המכבים, בהתאם לתו הסגול.