שבת 3.2.18

שבת תרבות - בוקר של אקטואליה, תרבות ופנאי בהנחיית עמליה דואק. בהשתתפות: ח"כ צחי הנגבי - השר לשיתוף פעולה אזורי, הליכוד - על המערכת הפוליטית ועל חקירות ראש הממשלה. ח"כ עפר שלח - יש עתיד - האם "יש עתיד" באמת יכולה לשמש חלופה לשלטון. אלדד יניב - פעיל חברתי, האם המחאות ברוטשילד יפילו את השלטון. בשעה 11:00 באולם עינן, קניון עזריאלי, רח' לב העיר 2. הכניסה ללא תשלום!

יידיש? אש! ערב שירה בציבור ביידיש עם תרגום והסברים. בהנחיית מתן שטיין, ליווי מוזיקלי: אלה דנציג. בשעה 20:00 בבית הכנסת "מרכז מודיעין", נחל צין פינת נחל פארן. מחיר: 20 ₪. תשלום במקום ביום האירוע.

גיל שוחט מארח את קרולינה - מפגש שבו הביצועים הליריים, הפיוטיים ונוגעים ביותר ללב של קרולינה פוגשים את המוסיקה הקלאסית ואת גיל שוחט, בשילוב יוצא דופן וחד פעמי של עולמות מוסיקאליים, בהשתתפות אנסמבל פוליפוניה.  בקונצרט יבוצעו השירים של קרולינה "אל תאחר", "so far", "צל עץ תמר", " אף אחד לא בא לי" בעיבודים מקוריים לאנסמבל כלי קשת. בשעה 21:00 בהיכל התרבות (רח' עמק דותן 49). רכישת כרטיסים בקופת היכל התרבות 08-9737333.

חוגגים ט"ו בשבט בטבע ושומרים על הסביבה - ההפנינג  השנתי של החברה להגנת הטבע בגבעות הדרומיות: 

שבת של כיף לכל המשפחה בגבעות הדרומיות של מודיעין, אחת מפינות הטבע הקסומות ביותר באזור המרכז. עם שלל הפעלות והדרכות לכל הגילאים, הצגות, TED TALK עם בכירי החברה להגנת הטבע, יצירה לקטנים ובישולי שדה (נא להביא ספלים רב פעמיים מהבית).

שבת, 3.2.18 בשעות 10:00 - 13:00 כניסה מכיכר השוטר או מכיכר מנחם בגין במודיעין.

 

 לאירועים נוספים בעיר ובסביבה לחצו על לשונית "אירועים" באפליקציית ובאתר מודיעינט והתעדכנו.