סחלבים לקטנטנים – מוסיכיף: חוויה מוזיקלית משותפת להורה ולילד בהנחיית ענת רגב. במפגש הילדים ייחשפו לעולם הקסום של המוסיקה דרך שירים, דקלומים, אביזרים, כלי נגינה ויצירות מוסיקליות מגוונות. 

היכן? בית סחלבים, רח' עמק האלה (מול בית 13)

מתי? 16:45 לגילאי זחילה עד שנתיים. בשעה 17:35 לגילאי 2 עד 4.

מחיר: 27 ₪ הורה + ילד. רכישת כרטיסים מראש באתר עמותת סחלבים

 

love love love  - קומדיה בכיכובם של אסנת פישמן, עידו ברטל, יואב דונט, שפי מרציאנו והילה שלו. לונדון 196, הביטלמניה בעיצומה, דור ה"אני" בשיאו וקנת וסנדרה יכולים לכבוש את העולם אם רק ירצו. זה הקיץ של האהבה, ואהבה זה כל מה שהם צריכים. אבל מה יקרה כשהסקס, הסמים והרוקנרול יתפוגגו, כשהפרחים של ילדי הפרחים יתחילו לנבול, ולילדים האלה יהיו ילדים משלהם?

היכן? בהיכל התרבות, רח' עמק דותן 49

מתי? בשעה 20:30

מחיר: 239 ש"ח. רכישת כרטיסים בהיכל התרבות.

ריטה ההופעה "ניסים שקופים" - אורח מיוחד: עידן עמדי. הזמרת של המדינה במופע אשר נרקם במיוחד לרגל צאת האלום האחרון, המשלב שירים מאלבומה ה-12 "ניסים שקופים" לצד להיטיה הגדולים, שהפכו זה מכבר, לאבן דרך במוזיקה הישראלית. "חבר של פעם", בוא", "עטוף ברחמים", "מזמן" "כתר שמש", קחי לך", "לא מוותרת", "נוצה ברוח", "אל תפחד", "מחכה" ועוד רבים ומשובחים. לצד ריטה ועל הבמה, מוגשים השירים בעיבודים חדשים לחלוטין, באמצעות 12 מוזיקאים מוכשרים. על ההפקה המוזיקלית הופקד חבר כנסיית השכל והמפיק המוערך עמי רייס. זוהי הפעם השנייה שריטה ועמדי משתפים פעולה, כאשר הפעם הקודמת הייתה במסגרת הפקת האלבום והמופע "השמחות שלי". עיצוב הבמה ותאורת המופע מהמרשימים בארץ. על מסכי הלד המקיפים את ריטה מוצגת עבודת וידאו ארט מהאמנותיות, המוקפדות והמפתיעות ביותר שנראו על הבמות.

היכן? בפארק ענבה

רכישת כרטיסים בהיכל התרבות העירוני 08-9737333. מחיר מיוחד: כרטיסים ביציע הדשא – 100 ₪ לכרטיס

בימי ההופעות יהיה סגור פארק ענבה למבקרים החל מהשעה 6:00 בבוקר, לטובת סידורי הבמות והאבטחה המקיפה. השערים יפתחו בשעה 19:00 בארבעה מיקומים: טיילת רחוב השני מכיוון בית קפה "קפית", גרם המדרגות בתחילת רחוב עמק זבולון בחיבור עם כיכר התחבורה, כניסה מצומת עמק דותן שדרות החשמונאים וכניסה נוספת מחניית פארק ענבה בשדרות החשמונאים.

בשער:ריטה. צילום דודי חסון