סחלבים לקטנטנים - שעת סיפור עם עינת תירוש: נרקיס מלך הביצה. בהצגה ניכנס אל הביצה ונכיר את הצפרדעים שחיים בה. נשמע מה קרה יום אחד כשמלך הצפרדעים חלה ואיך מצאו לו הצפרדעים תרופה. בהמשך נהפוך גם אנו לצפרדעים בביצה ונעשה יחד חגיגה ירוקה. מיועד לגילאי 2 עד 5. לא תותר הכניסה לתינוקות וילדים מתחת לגיל הפעילות המצוין.

היכן? בבית סחלבים, רחוב עמק האלה (מול בית 13).

מתי? בשעות 16:45, 17:35

מחיר: 27 ₪ הורה + ילד. רכישת כרטיסים  באתר סחלבים

"רצים עם רמי"- קבוצת ריצה והליכה, לנשים וגברים המתמודדים עם חוויות מהשירות או מאירועי טרור. יש להגיע עם בגדי ספורט ובקבוק מים אישי. הקבוצה פתוחה בפני גברים ונשים בכל רמת כושר, ללא הגבלת גיל. לפרטים נוספים: 08-9705982. 

היכן? נפגשים במרכז הצעירים - יודה, רחוב עמק האלה מול בית מס' 26.

מתי? בשעה 19:00

מחיר: ללא עלות

שלום אסייג - מופע הסטנד-אפ החדש והקורע של הקומיקאי שלום אסייג מאגד בתוכו עולם עשיר ומסקרן של חוויות, אנקדוטות, אירועים וסיפורים מחייו בעבר ובהווה המובאים על ידו בדרך מרתקת, משעשעת, מעוררת הזדהות ומצחיקה עד דמעות. במופע החדש מספר שלום אסייג בפרוטרוט על התהפוכות והסערות שעבר בשנים האחרונות כדוגמת הולדת הנכד והסבאות הצעירה שנכפתה עליו, הזוגיות והחתונה השנייה עם בת לעולים מרוסיה וכן לידת הבת שצעירה מהנכד. בתוך כך שלום אסייג איננו זונח את עברו וחוזר במהלך המופע בערגה שופכת מצחוק אל מחוזות ילדותו ואל השכונה שהיוותה פסיפס מרתק של עדות ודמויות. אם כן מובטחות לקהל שעה וחצי של עניין, צחוק בריא וכאבי בטן.

היכן? אולם עינן (קניון עזריאלי - רח' לב העיר 2)

מתי? בשעה 21:30

מחיר: 105 ש"ח. רכישת כרטיסים בקופת היכל התרבות.

ערב טברנה יוונית עם השירים הקלאסיים של יוון - להקת "אקסודוס טריפ" בחגיגה יוונית משובחת שתעשה הרבה שמח. ההופעה תכלול את כל מה שטוב וכיף במוזיקה היוונית - השמחה, הקצב והנשמה. בהשתתפות: תאי ניקריטין - בוזוקי ושירה. סוף ניקריטין - קונטרבאס ושירה. צחי סדן - אקורדיון וגיטרה. נור בר גורן - כלי הקשה. ענבל דדון – שירה.

היכן? מרכז לב רעות, שד' האורנים רעות

מתי? בשעה 20:30 

מחיר: הכניסה חופשית! הציבור מוזמן