צילומים: מייק קאוול

 

בסוף השבוע שעבר חברו שלושת בתי הספר למחול:  "הסטודיו של סיגלית", "נולדנו לרקוד" ו"בקצב הרגליים פלמנקו" הפועלים בעמותת סחלבים, למופע אמצע שנה מרהיב, שנערך בהיכל השבטים לעיני מאות צופים וצופות.

המופע, בהשתתפות 100 רקדניות היה השנה בנושא "דורות במחול" ושילב רקדנים צעירים החל מגיל 7 ועד 18 לצד רקדניות מנוסות שהמבוגרות שבהן בשנות ה-70 לחייהן. יחד ולחוד הם שילבו במופע חמישה סגנונות ריקוד החל מג'אז וקלאסי דרך היפ הופ ומודרני ועד לפלמנקו.

המוסיקה, שהותאמה לנושא המרכזי הייתה לקוחה מתקופות שונות ושילבה קלאסיקות מהעבר לצד שירים חדשים וכללה בין היתר שירי מחווה לאמנים צעירים שהלכו לעולמם בהם: אמיר פיי גוטמן, אימי ווינהאוס, קורט קוביין מ"נירוונה" ופרדי מרקיורי מ"קווין".

גם התפאורה והתלבושות הותאמו במיוחד וכללו ריקודים עם תלבושות מהעבר שלקחו את המשתתפים במנהרת הזמן, לצד תלבושות עכשוויות שתאמו לסגנון מודרני והיפ הופ. יחד הציגו הרקדניות בהדרכתן של סיגלית קאוול, אורה שובל ודינה חינקיס, מופע מרהיב של ישן מול חדש במגוון סגנונות ריקוד.

מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי, שהגיע לצפות במופע, ברך את המשתתפים: "אני רוצה לברך את המשתתפים על עבודתם המסורה של בתי הספר למחול בהובלת אורה שובל, סיגלית קאוול ודינה חינקיס ומודים על תרומתן היוצאת מהכלל לחינוך המשלים של ילדי העיר. עם ההתרגשות הגדולה שאפפה הן את הילדים והן את ההורים שהגיעו לצפות, הם העלו כמידי שנה, מופע מרהיב ומוצלח."