ביום שלישי 15.5, הושקה תערוכת "סלפי" בגלריה בבית יד לבנים. הפתיחה  נערכה במעמד ראש העיר, חיים ביבס, חברי מועצה ו-19 הנשים תושבות העיר, המשתתפות בתערוכה.

במסגרת התערוכה מוצג מבט עכשווי לנשים בעיר, נשים פעילות ומשפיעות כל אחת בדרכה ולכל אחת, סיפור מיוחד שהצילום מספר. קשת הגילאים של הנשים המשתתפות בצילומי התערוכה נעה בין תלמידת תיכון במגמת אומנות ועד לאזרחית וותיקה בעשור השמיני לחייה. המגוון הגילאי העשיר בתערוכה מפנה זרקור לחיי היומיום של נשים אלו, נשים יזמיות, יצירתיות, מעורבות ומתנדבות. כל אחת מהן מציגה את עצמה בשלוש דרכים של צילום: דיוקן, דיוקן עצמי וסלפי, הנראים ב-46 צילומים כאשר לכל אחת מהדרכים אפיונים שונים וייחודיים בעולם הצילום. הדיוקן מייצג את העבר שאותו יצרו אמנים מקצועיים, בד"כ גברים, כדי שיציירו את בעלי השררה וההון במטרה לתעדו ולהאדירו. לעומת הדיוקן, הסלפי, הינו התפתחות עכשווית של הדיוקן העצמי אשר נעשה בפורמט חובבני של צילום, בד"כ בעזרת טלפון סלולרי ופעמים רבות נשלח לשיתוף במדיה החברתית. השימוש בטכניקה זו עם המסר ש"כל אחד יכול" מאפשרת שליטה של הצלמת על הדימוי שלה בעצמה.

אוצרות התערוכה, ענת שלו וטל מרגלית: "יצרנו פרויקט קהילתי ופתוח ובחרנו צילומים בקומפוזיציות שונות, בקבוצה, בזוג או ביחיד, בטבע, במרחב הציבורי או הפרטי. הבחירה האוצרותית שלנו יוצרת אוסף ייחודי המהווה דף בארכיון העירוני מנקודת מבט של הפרט, בשנת העשרים לעיר הצעירה ובשנת השבעים למדינה. מוגש כאן מסמך חברתי עם נופך היסטורי."

התערוכה פעילה בגלריה בבית יד לבנים, בין הימים א-ה 20:00-12:00 ותסתיים ב-19.9. הכניסה חופשית.