מאת: לימור בן שמחון

המופע השלישי של ענבה LIVE התקיים ביום חמישי האחרון עם הופעה שמחה וסוחפת במיוחד של שלומי שבת, עברי לידר ודקלה שכיכבו על הבמה בפארק ענבה.

זה התחיל לאט, המשיך שמח ונגמר בכל הכוח - 

שלומי שבת, אביר הבלדות והשירים המרגשים, פתח את המופע ברוח ערב חג האהבה שהתקיים בדיוק באותו הערב, עם שירים כמו "שתדעי שאני" "יש לך " "ואני שר" ו- "תרצי בי" והקהל המודיעיני התרגש איתו  ושר  יחד איתו את המילים. בין שיר אחד לשני החמיא שבת לראש העיר חיים ביבס שנכח גם הוא במופע, על העיר היפה והמיוחדת, ביבס זכה לתשואות רמות מהקהל וזכה להתפעלות נוספת מצד שבת שאמר "וואו, ממש אוהבים אותך כאן".

לאחר מכן הזמין שלומי את עברי לידר לבמה, הם ביצעו יחד את "אבא" בדואט מרגש במיוחד שלאחריו נשאר עיברי לבד על הבמה וסחף את הקהל עם כמה מלהיטיו האהובים כמו "מישהו פעם" ו"זכיתי לאהוב" . הקהל המודיעיני הריע לו, עטף אותו באהבה והביע אכזבה כשהוא ירד מהבמה לאחר כארבעה שירים בלבד. 

 אחרי עיברי, שלומי שבת חזר לבמה עם אנרגיות חדשות, מעלה הילוך לקצב ים תיכוני ואווירת טברנה ומזמין לבמה את הזמרת דיקלה שצועדת לבמה בחליפה צחורה ובוהקת ויחד הם מבצעים דואט מרגש  לשיר "לכל אחד יש". דיקלה העוצמתית והסוחפת מרימה את הקהל על הרגליים עם כמה מלהיטיה בביצועים דרמתיים ועוצמתיים ומצהירה ש"פארק ענבה הוא הפארק הכי יפה בארץ".

החלק האחרון של המופע הופך למסיבה של ממש, אף אחד כבר לא יושב, כולם על הרגליים, רוקדים, שרים עם שלומי את השירים ונהנים ממופע שמח בליווי הרכב של 10 נגנים, זמרות ליווי שכללו גם את ביתו של שלומי, מנור שבת, סאונד ותאורה מרשימים ומהאויר הנעים בפארק.

 ביום חמישי הקרוב תיחתם סדרת מופעי ענבה LIVE כשעל הבמה יעלו אייל גולן ואתניקס, עם המופע המשותף “כל המדינה שרה”. 

 

צילומים: מודיעינט