לפני כשבוע השתתפו שני זוגות רקדנים צעירים מבית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים "דאנס קונטיננטל" בתחרות בינלאומית בקפריסין וחזרו משם עם 4 מדליות זהב.

הרקדנים הצעירים איתי וידס וואלריה קושניר וכן אלון פורט וליאה גרונר מבית הספר לריקודים סלוניים "דאנס קונטיננטל", הפועל בעמותת סחלבים בהנהלתם של אירה ואבי צור, השתתפו השבוע בתחרות בינלאומית שנערכה בלימסול שבקפריסין.

את הרחבה מילאו זוגות צעירים מרחבי העולם, בהם מתחרים מאיטליה, בולגריה, קוריאה, יוון, בלגיה וסרביה שהתחרו בניהם בריקודים לטינים ואירופאים וסחפו את הרחבה בסמבה, רומבה צ'ה צ'ה צ'ה, פסדובלה, ואלס, טנגו ופוקסטרוט.

 הרקדנים של דאנס קונטיננטל שייצגו בתחרות את ישראל ואת מודיעין מכבים רעות הציגו ביצועים מרשימים ודיוק בכל אחד מסגנונות הריקוד, מה שזיכה אותם בניקוד מושלם ובזכייה במקום הראשון וב-4 מדליות זהב.

אבי ואירה צור: "כל הכבוד לרקדנים הצעירים שלנו, שממשיכים לככב ולכבוש רחבות מסביב לעולם. מדליות הזהב בהן זכו הן תוצר של ההשקעה והרצינות הרבה שהם מפגינים באימונים. אחד ההישגים היפים בתחרות זו היה של פורט אלון וגרונר ליאה שהיו הכי צעירים בקטגוריית הגיל ובכל זאת הצליחו לגבור על רקדנים וותיקים ומנוסים ולזכות במדליית זהב. הם סיימו את התחרות באחת בלילה וכבר באותו יום בערב עמדו שוב על הבמה במופע הסיום שלנו במודיעין מכבים רעות."