צילומים:חורחה נובומינסקי

במוצאי שבת האחרונה יצא לדרך המיזם הספורטיבי "מודיעין יורדת בגדול" המציע לתושבי העיר אימוני כושר והכוונה תזונתית ללא תשלום.

מעל 150 משתתפים פקדו את מגרש הספורט שבבית ספר אופק והחלו בסדרת אימונים בת חמישה מפגשים.

המיזם, לו שותפים מחלקת קידום בריאות באגף לשירותים חברתיים בעירייה מחלקת קהילה בעמותת סחלבים ומועדון הריצה והכושרSprinTeam  , שם לו למטרה להקנות למשתתפים כלים שיעזרו להם לעשות שינוי ולשמור על אורח חיים בריא. כבונוס, חמשת המשתתפים שיעשו את השינוי הגדול ביותר יזכרו לחודש אימונים נוסף ללא תשלום.

את המפגש פתחו המשתתפים בשקילה ומיד לאחר מכן החלו באימון אירובי לעיצוב וחיטוב הגוף, בהדרכתו של מאמן מועדון הריצה והכושר SprinTeam, ירון גולדברגר. האימון נבנה  כך שיוכל להתאים למתאמנים בכל הרמות והמשתתפים שלקחו בו חלק הפגינו מוטיבציה גבוהה.

חבר המועצה אלעד שמעונוביץ, מחזיק תיק הספורט ומיוזמי הפרויקט: ״אנחנו משקיעים מאמצים רבים בתחום הספורט העממי והכנסת כמה שיותר תושבים לפעילות ספורטיבית ושמירה על אורח חיים בריא. היוזמה הזו מצטרפת לשורת פרויקטים נוספים בתחום כמו מירוץ מודיעין, שני ספורטיבי, צעדת מודיעין ועוד. אנחנו שמחים מאוד על ההיענות הגדולה והתגובות החיוביות של משתתפי התוכנית ובהחלט נשקול ליזום סבב המשך או סבב נוסף למעוניינים בכך״

מאמן מועדון הריצה והכושר SprinTeam, ירון גולדברגר יוזם הפרויקט: "שמחנו לראות את ההיענות הגדולה של תושבי מודיעין שנענו לאתגר שלנו לעשות שינוי ולעבור לאורח חיים בריא. המשתתפים הגיעו עם מוטיבציה גבוהה ואנו נמשיך ללוות אותם באופן צמוד ולתת את כל ההכוונה המקצועית והתמיכה שהם זקוקים לה על מנת לעשות שינוי אמיתי שיכולו להחזיק בו לאורח זמן. המטרה שלנו אינה דיאטה נקודתית אלה שינוי לאורך זמן שחלק מהותי מזה כולל פעילות גופנית בהדרכתינו. פתחנו קבוצת פייסבוק למשתתפים הפרויקט ובקבוצה המשתתפים מקבלים הכוונה תזונתית שמסייעת להם לעשות את השינוי."