צילומים : חורחה נובומינסקי

91 קבוצות ובהן יותר מ-400 שחקנים ושחקניות מגילאי 9 ומעלה, לקחו חלק בטורניר השנה והתחרו על אליפות מודיעין מכבים רעות בכדורסל 3 על 3. לאורך כל האירוע שיחקו הקבוצות על פי קטגוריות גיל ואת קולות כדרור הכדור הכתום ניתן היה לשמוע למרחקים.  לצד הטורניר הוקם מתחם פעילות, תחרות קליעה, שולחנות משחק והגרלות נושאות פרסים, שהפכו את האירוע להפנינג ספורטיבי לכל המשפחה.

את האירוע מארגן אגף הספורט של עמותת סחלבים וכמידי שנה מתייצב שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון כדורסל עוצמה מודיעין יחד עם צוות המאמנים של עוצמה, שלחלקם היכרות עבר עם עוז, כדי לשפוט ולהוביל את הצד המקצועי של התחרות. תושבים רבים, הגיעו לצפות, ליהנות ולתת כבוד לסמ"ר עוז צמח ז"ל שנפל בקרב גבורה בעינתא-בינת ג’בל בדרום לבנון וקיבל צל"ש אלוף פיקוד הצפון לאחר מותו. בין היתר כיבדו בנוכחותם גם מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סלבים שלמה פסי, חבר מועצת העיר מחזיק תיק מורשת, שמעון גואטה ומג"ד 53 מחיל השריון, סא"ל מאיר בידרמן, שהיה מפקדו של עוז.

שלושה אורחים נוספים שהגיעו לכבד את האירוע היו שחקני הפועל ירושלים בכדורסל יותם הלפרין, יוגב אוחיון וליאור אליהו שניהלו טורניר 3X3 מול שחקנים מקבוצות הליגה של מועדון כדורסל עוצמה מודיעין - איתי מלץ, עידו מנצ׳ל, עידו יהודאי ושלו עמר.

המשחק הצמוד בין כוכבי הפועל ירושלים לילדים נמשך עד שהחליט יותם הלפרין להפציץ שלשות ובכך סתם את הגולל על החלומות של כוכבי מודיעין הצעירים.

המנצחים בקטגוריות השונות הוכתרו בטקס סיום מרגש בהשתתפות הוריו של עוז ז"ל, חיים ואלישבע צמח, לוי, מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי, יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר ותא"ל במיל', ירמי אולמרט, ומנהל אגף הספורט, חנן דנציגר, שהעניקו מדליות זהב וכסף למקומות הראשונים ומדליות השתתפות לשחקנים שלקחו חלק במפעל הנצחה חשוב זה.

קטגוריית גיל

מקום ראשון

מקום שני

כיתות ד'

האלופים ממודיעין

הדורסים

כיתות ה'-ו' חובבני

קייזר מונסטרס

הזאבים

כיתות ה'-ו' בנות

הבסטיות

שניצליות

קט סל ב'

דה סטריט

הסווישים

קט סל א'

אחים

פיצה פלאפל

קט סל בנות

הפיטריות

מיני אן בי איי קט סל

ילדות

דה אול סטראס פלוס יעל

מיני אן בי אי

ילדים ב'

גרגמל והדרדסים

חרשני המיקמק

ילדים א'

הגמדים של אלבז

ברנרד שומנים ביד

נערים

דידס אגדה

הגברים בשחור

נוער

ליעד צימוקים

סלטיקס

בוגרים

שוטגן שינדלר

מעורבת

בוגרות

הצעירות בנפש

הדתיות

 
 

אביו של עוז, חיים צמח: "כאשר אדם הולך לעולמו, מכל סיבה שהיא, הוא פעם אחת הולך פיזית ופעם שנייה כשלא זוכרים אותו. המפעל הספורטיבי והמכובד הזה לא נותן לעוז למות פעם שנייה ובכך מקל עלינו כמשפחה ועל כך יישר כוח לכל העוסקים במלאכה. תודה לאגף הספורט בעמותת סחלבים, לחנן דנציגר ולשמעון סלל רוה רודריגז ולכל הצוות שאמונים על הפעילות הספורטיבית וערכית הזו ועשים אותה בעוצמה ובמקצועיות."

מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי: "זו השנה ה-11 ברציפות בה אנו מקדישים את אירוע הסטריטבול השנתי להנצחה לזכרו של בן העיר, סמ"ר עוז צמח ז"ל שנפל בקרב גבוה ומופת במלחמת לבנון השנייה ועל כך  קיבל את צל"ש אלוף פיקוד הצפון. עיריית מודיעין מכבים רעות, עמותת סחלבים ומשפחת צמח יחד עם גורמים נוספים תומכים בפעילות החשובה, שמשכה אליה גם השנה מאות ילדים, מבוגרים וחיילים מחטיבה 188. אנו נמשיך לקיים את האירוע הספורטיבי כמורשת לדורות הבאים."