הזוגות, שרוקדים בבית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים "דאנס קונטיננטל" הפועל בעמותת סחלבים בהדרכתם של אבי ואירה צור, יצאו לייצג את ישראל בתחרות שנערכה בדוברובניק שבקרואטיה. את הזוגות ליווה המאמן אבי צור אשר שימש גם כשופט מטעם ישראל במהלך שלושת ימי התחרות.

בימים שלפני התחרות השתתפו הרקדנים במחנה אימונים עם טובי המאמנים בעולם אשר העשירו את הידע והניסיון של הזוגות. במהלך התחרות, עלו הזוגות לרחבת הריקודים, כשהם לבושים בבגדי ריקוד מרהיבים והציגו את כישוריהם לצלילי המוזיקה.ניר ברייר וקטרין פרנקל שזכו השנה באליפות ישראל בריקודים לטיניים הציגו במהלך התחרות, בקטגוריית הגיל 21-19, חמישה סגנונות ריקוד לטיניים בהם: סמבה, רומבה, צ'ה צ'ה צ'ה, פסדובלה וג'ייב וסיימו את התחרות במקום הרביעי.

אלון פורט וליאה גרונר שהשתתפו לראשונה בתחרות בחו"ל, התחרו גם בריקודים סלונים וגם בריקודים לטיניים מול הזוגות המובילים בעולם, בקטגוריית הגיל 11-10. השניים, שהציגו ביצועים מרשימים, הצליחו לזכות במקום הראשון בשתי הקטגוריות וחזרו הביתה עם מדליות זהב.

המאמנים אירה ואבי צור: "אנו גאים ברקדנים שלנו שהגיעו להישגים מרשימים בתחרות הבינלאומית וסיפקו וגאווה גדולה לישראל, לעיר ולבית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים. פתחנו לאחרונה שנת פעילות חדשה לאחר קיץ מלא במחנות אימונים. השנה הרחבנו את הפעילות ולראשונה נשלב גם קבוצות לילדים בגילאי 4-3. מצפה לנו שנה של תחרויות, הופעות ואירועים בארץ ובחו"ל ואנו מאחלים לרקדנים שלנו שימשיכו לכבוש יעדים ופסגות."

 

צילומים: אלה פורט