100 בני נוער ובהם תלמידים ותלמידות מתיכון מכבים-רעות ומתנועת הצופים במכבים-רעות, ביחד עם עשרות מתנדבים ממודיעין מכבים ורעות השתתפו במבצע מרגש שנערך זו השנה העשירית ביוזמת עמותת אור למשפחות בראשותה של עירית אורן-גונדרס מרעות: אריזת 1,200 חבילות שי לשנה החדשה המיועדות להורי העמותה ששכלו את ילדיהם במערכות ישראל.

מאות מעובדי חברת בזק, המאמצת את העמותה וסמנכ"ל החברה יקי זנו, תושב רעות, כבר החלו להעניק בהתנדבות אישית את חבילות השי, שנארזו בביתה של אורן-גונדרס, להורים השכולים ברחבי הארץ. עד כה קיבלה אורן-גונדרס מספר תגובות נרגשות של הורים שקיבלו לביתם את חבילות השי: "קיבלנו הבוקר חבילה. אין מילים, רק דמעות. תעבירי לכל העוסקים במלאכה. תודה", "עירית, הרגע קיבלתי ממך משלוח לראש השנה שמחמם את הלב וממתיק את ההרגשה. אין כמוך בעולם, וכל מילה נוספת מיותרת. מאחלת לך לבעלך ולכל משפחתי בריאות איתנה ואושר עד אין קץ".

יו"ר עמותת אור למשפחות, עירית אורן-גונדרס מרעות, אומרת כי במבצע זה מתגלית מדי שנה במלוא תפארתה ישראל היפה והנפלאה. היא אף ביקשה להודות לכל המשתתפים במבצע המרגש: חברת בזק, חברת מנעמים, חלווה אחדות, יינות ביתן, יאיר שוורץ מכוורות יד מרדכי, דיפ שיווק, תיכון מכבים-רעות, הצופים במכבים-רעות, משפחת שחר מקיבוץ יד מרדכי - הוריו של אור ז"ל שנפל במלחמת לבנון השנייה שרתמו את יד מרדכי לתרומת הריבות, משפחת שילוני ממודיעין - הוריו של אלמוג ז"ל שנהרג לפני שנתיים בפיגוע טרור בתל אביב שדאגו לתרומה מהסניף של יוחננוף בישפרו סנטר, ודפנה מזרחי - אמו של זיו ז"ל שנהרג לפני שנתיים שרתמה את סניף רמי לוי בשילת לתרומה עבור החבילות.

אורן-גונדרס: "המבצע הזה הוא ציונות לשמה, בעיקר משום שמעבר לאריזת החבילות יש כאן חינוך לערכים ולנתינה מצד בני הנוער, שהיו מוכנים לוותר על יום של חופש וכל אחד מהם נתן מהלב ומהנשמה. זה מרגש מאוד לראות שדרך הנתינה הזאת זוכרים את השם של הילד של ההורים השכולים, מוסרים להם דרישת שלום ממנו וגם מראים להם שאנחנו זוכרים, אוהבים ומוקירים את ילדיהם. כך למעשה אנו מחיים את הילד דרך האהבה הגדולה להורים השכולים, ואין דרך יפה, ערכית ומרגשת יותר לפתוח את השנה החדשה. היו הרבה חיילים וחיילות שרצו להשתתף גם השנה במבצע האריזה, כפי שהשתתפו במבצעי האריזה בשנים הקודמות, וביקשו לצורך כך לקחת חופשה מהצבא כדי להשתתף עם חבריהם לצבא  באריזת חבילות השי להורים השכולים".