העיר מודיעין ידועה בשפע פעילויות ההתנדבות הרבות והמגוונות בה, הנוגעות בכלל קשת האוכלוסיה. אם רוצים לדייק, ישנם קרוב ל- 70 עמותות וארגונים הפועלים בעיר בצורה מאורגנת. אחת העמותות היותר וותיקות הפועלות בעיר בדגש על מתן מענה למשפחת הצרכים המיוחדים הינה עמותת אקים סניף מודיעין, אשר הוקמה לפני כ- 14 שנים ע"י קבוצת הורים חלוצים בראשותו של שחר מי און, כאשר בשנתיים האחרונות מוביל את הסניף בתפקיד יו"ר - אלון טביב תושב העיר.

סניף אקים מודיעין פעיל במתחם סחלבים אשר שוכן ברחוב עמק האלה ולמעשה מהווה מרכז שלם של שת"פ עם עוד עמותות וארגונים הפועלים למען משפחת הצרכים המיוחדים.לדברי מר טביב, טבע הדברים של עמותה הינה להתבסס בעיקרה על תרומות הציבור. אלא שבמציאות הקיימת, בה  כל כך הרבה אירגונים ועמותות מבקשים גם הם תרומות מהציבור, הכנסות העמותות התכווצו, וכך  נאלצו באקים לחשוב מחוץ לקופסא וליצור דרכי התרמה חדשות. אחד הרעיונות שעלו, הינו עריכת סרטון תדמית  שימחיש עבור הציבור והתורמים מיהו הקהל אליו מיועדת התרומה ולמה מיועד הכסף – פעילויות מגוונות של פנאי, קייטנות בחופשות, מסיבות ימי הולדת וחגים ועוד המון דברים טובים. את הובלת פרויקט סרטון התדמית לקחו לידיהם חברי הנהלת הסניף שחר לביא ונטלי פישלר, אליהם גויס בהתנדבות גם הבמאי והשחקן הידוע איתי ברנע כזרוע המקצועית בתפקיד הבמאי והמפיק ומכאן נוצר הסרטון המרגש.

שחר לביא – "הרבה אנשים שומעים עלינו ועל מבצעי ההתרמה שלנו, אבל לא תמיד יודעים מי הם באמת חניכי אקים, ומה עושים עם הכסף. ופה, לאחר מלאכת מחשבת מאוד מעמיקה הבנו שאנו צריכים לתת על זה את הדגש בסרטון ולתת לאנשים להבין שלתת זה בעצם לקבל. יש לנו חיבורים פנטסטיים עם חלק נכבד של התורמים שלנו ושמחנו שחלקם הסכים להיחשף ולהצטלם לטובת העלאת המודעות לטובת הסניף"

הסרטון שאורכו כדקה זכה להמון צפיות ולמעשה מהווה את יריית הפתיחה לטובת יצירת התרמות לסניף.

לצפייה בקליפ לחצו כאן 

תמונות אל מאחורי הקלעים של הסרטון :

ב -3.9.2017 יקיים סניף אקים מודיעין ערב התרמה מרגש, עם הרבה הומור, בהשתתפות  הסטנדאפיסטים הידועים אבי נוסבאום ובן בן ברוך.ערב ההתרמה  יתקיים בהיכל התרבות מודיעין בשעה 20:00 ועלות כרטיס הינה 99 ₪ בלבד.את ההנחיה לערב יבצע לא אחר מאשר ליאון רוזנברג המקסים.

אלון טביב יו"ר אקים מודיעין – " אנחנו שמחים ומתרגשים מאוד לקראת ערב ההתרמה הקרוב, תמיד מופתע לטובה לראות את התגובות והפידבקים של תושבי העיר והסביבה שמגיעים לערבי ההתרמה שלנו ולמעשה תורמים וגם מקבלים בחזרה תמורה והפעם חיוך גדול על הפנים ממיטב הסטנדאפיסטים המובילים. היכולת שלנו כסניף להתקיים מתבססת בעיקרה על התרומות לכן מאוד חשוב שנמכור את כל הכרטיסים ומהרווחים נוכל לממן את הפעילות הסניפית לשנה הקרובה. אני רוצה לציין את תודתי הרבה לאומנים אשר מגיעים בהתנדבות מלאה לטובת הערב – ליאון רוזנבג, אבי נוסבאום ובן ברוך שכן הערב הזה הוא בזכותם.

אני קורא לתושבי מודיעין לרכוש כרטיסים ולהגיע , יהיה כייף גדול !"