עשרות בני משפחה וחברים מילאו ביום רביעי האחרון את הטריבונות של מגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי, כשהגיעו לצפות במשחקי הגמר של ליגת בתי הכנסת בכדורגל. בתום המשחק היו אלו השכנים מגבעת זאב שגברו על קבוצת "שבת אחים" המקומית, בתוצאה 3:0 וזכו להניף את הגביע.

ליגת בתי הכנסת בכדורגל, אחותה הצעירה של ליגת בתי הכנסת בכדורסל, התחילה בחודש מרץ את עונתה השלישית בעיר. השנה השתתפו בליגה מספר שיא של כ-200 שחקנים ב-12 קבוצות מבתי הכנסת מכל רחבי העיר וכן מבתי כנסת שכנים מיישובי הסביבה. הליגה, אותה מרכז אגף הספורט בעמותת סחלבים, שוחקה בשיטת ליגה של סיבוב אחד כאשר השחקנים נפגשו פעם בשבוע בשעות הערב למשחקים בני 40 דקות. במהלך העונה הובקעו 253 שערים (4 שערים בממוצע למשחק) נתון המדגיש את הלחימה והנחישות של הקבוצות להגיע לשלב הגמר.

במשחק הגמר נפגשו קבוצת "שבת אחים קול מאיר" שהתמודדו מול השכנים מ"גבעת זאב" אשר הצטרפו לליגה בעונה שעברה. עם שריקת הפתיחה הציגו הזאבים נחישות, עבודות צוות ושליטה בכדור שהוכיחה את עצמה בשער הראשון למשחק. למרות ניסיון חזק של שבת אחים לצמצם, המחצית הראשונה נחתמה בתוצאה 1:0 לשכנים. המחצית השנייה נפתחה בסערה ובניסיון של שבת אחים להשוות ולהגיע ליתרון, אך כל זה לא עזר למול שליטה מרשימה שהציגו הזאבים שהגיעו רעבים וסגרו את המשחק בניצחון 3:0.

במקביל, בצד השני של המגרש התחרו ביניהן קבוצת "תותחי מיתר" ומחזיקת הגביע מהעונה שעברה, "סבושיטאס" על מקומות 3-4. שתי הקבוצות, שהשתתפו בשנה שעברה במשחקי הגמר הציגו משחק מותח. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 1:1, אך בנחישות המאפיינת את תותחי מיתר הם הצליחו לעשות הפיכה במחצית השנייה ולשלוח את סבושיטאס למקום הרביעי אחרי ניצחון 3:1.

בתום המשחקים, נערך טקס חלוקת גביעים למצטייני הליגה ומדליות לארבעת המקומות הראשונים. ראש מועצת גבעת זאב, יוסי אברהמי, שהגיע גם הוא לעודד את הקבוצה, בירך את אגף הספורט בעמותת סחלבים על קיומה והתנהלותה המקצועית של הליגה ועל האירוח החם. בין הגביעים והמדליות שחולקו לקבוצות והשחקנים, קיבל מאור כהן מקבוצת "איחוד החשמונאים" שבמהלך העונה כבש 27 שערים, את התואר המכובד מלך השערים של הליגה.