"אלפיים רקדנים ורקדניות, בכל הגילאים, מכל חטיבות המחול הפועלות בסטודיו שהקימו גלית ורואי כבירי לפני 21 שנה, העלו 13 מופעים סיום שנה שונים". כך נפתחת הודעה לעיתונות, שמסכמת את מופעי סוף השנה של הסטודיו. המופעים מהווים סיכומה של שנת הפעילות החולפת, ובהם העלתה כל קבוצה ולהקה מספר ריקודים, כולם פרי עבודה מאומצת של חודשים רבים.

חטיבת הגיל הרך והחטיבה הצעירה, בניהולה של אסנת כהן, העלו ארבעה מופעים שונים בשם "תנו לגדול בשקט". הרקדניות, כולן בגילאי 3 ומעלה, הדגימו את הישגיהן בשנה החולפת במופעים מקסימים במיוחד, חלקן הופיעו לראשונה בחייהן על בימת היכל התרבות של מודיעין. רקדניות בכיתות ג' עד ו', בכל חטיבות המחול, העלו ארבעה מופעים שונים של "תנו בקצב", בניהולם האמנותי של מקס קונקי, ירדן מצפי, אביטל שכטר וענבר לרמן.

חטיבת הג'אז העלתה את המופע "סינמזוז", בניהולם המקצועי של ירדן מצפי ומתן בן שימול, בו שובצו ריקודים מגוונים בהשראת עולם הקולנוע, ושולב גם קליפ בהשתתפות הרקדנים.

חטיבת ההיפ-הופ, בניהולו של שוקו שילוח, הופיעה במופע קצבי שנקרא "It's All About You", ובו נדרשה גם מעורבות קהל. במופע התארחו רקדני הברייקדאנס של הסטודיו, בהדרכתו של ג'ניה זברב. חטיבת המחול הצעירה העלתה שני מופעים שונים תחת הכותרת ""Elements. המופע, בניהולן האמנותי של אלה יאיר-קויתי, דנה גורן וענבר לרמן, נבנה מריקודים שנחלקו לארבעה נושאים, על פי ארבעת היסודות – אדמה, רוח, מים ואש.

חטיבת המחול הבוגרת הופיעה במופע "סיפורה של להקה", בניהול האמנותי של טל ליפינר. המופע כלל ריקודים במקצבים שונים ובהשפעות שונות, תוך תיעוד התפתחות הלהקות והעבודה הרבה של הרקדנים בסטודיו לכל אורך השנה עד לרגע השיא – מופע סיום השנה. חטיבת הג'אז-מודרני, העלתה את מופע "ששת השערים" תחת ניהולו האמנותי של מקס קונקי. המופע נחלק לארבעה שערים, וריקודים שונים הותאמו לכל שער ושער, תוך שהם בוראים עולם אגדות קסום על הבמה.

רקדניות חטיבת הפלמנקו, המנוהלת על ידי זהבית חמאל, חתמו את עונת הפרמיירות עם המופע "Fiesta", ששילב רקדניות מהגיל הרך, ילדות, נערות ואף נשים, שהופיעו כולן במקצב הפלמנקו.

אלפי תלבושות בשלל צבעים וסגנונות הוחלפו במהלך השבוע החולף, תלבושת שונה לכל ריקוד, להנאת הקהל הרב שגדש את אולם היכל התרבות מדי ערב, ולעיתים פעמיים בערב.

באחד המופעים התארחה גם להקת מחול, שהגיעה הישר מארה"ב. רקדניות להקת "כולנו" ממיאמי פלורידה, העלו את הריקוד "שלום על ישראל" ובטאו את הקשר החם שלהן עם המולדת באמצעות המחול.

מתוך מעל אלפיים הרקדנים והרקדניות, הרוקדים מדי שבוע בסטודיו "זוז במחול", לא פחות מ-60 הופיעו בשבוע החולף בפעם האחרונה על בימת היכל התרבות, לאחר שסיימו את חוק לימודיהם ופניהם מועדות לצבא. הרקדנים נפרדו בדמעות, בריקודים ובשירים, מהמקום שהיה עבורם בית שני, ומהאנשים שהיו בשבילם כמו משפחה.

כל רקדן ורקדנית בוגרי י"ב קיבלו פרח מהמורה הישיר בתום המופע, בעוד שמם מוכרז במערכת ההגברה, כמו גם מספר השנים שהם רוקדים במסגרת הסטודיו. בין הרקדנים שהצטרפו למשפחת זוז במחול לאורך השנים, בלט חלק ניכר מהרקדנים, שנמצאים בסטודיו כבר 10, 11, ואפילו 14 ו-15 שנה, מאז שהיו בגיל הגן, וצמחו בו, בכל המובנים.

בדברי הפרידה הודו הבוגרים לגלית ורואי כבירי, אותם כינו ההורים המאמצים שלהם, ואמרו, בין השאר: "זוז במחול זו מראה שמשקפת את מי ומה שאתם, ובלעדיכם לא היינו כאן." גם נציגי ההורים נשאו דברים, והודו לצוות המוכשר וגם לזוג כבירי באמרם: "תודה על מה שבניתם פה, על האושר שגרמתם לילדים שלנו, ועל הרמה אליה הבאתם את הרקדנים. המשיכו לטפח רקדניות, כמו שטפחתם את הילדים שלנו"

התמונות שבאלבום