ביום שני שעבר התכנסו חברי מועדון "רוטרי" במודיעין לטקס חילופי נשיאים, כמנהג הארגון העולמי לחילופי חברי ההנהלה אחת לשנה. במסגרת הטקס העביר פליקס גליק, נשיא המועדון היוצא את השרביט לאלי ברק שיכהן כנשיא המועדון לשנים 2017-18:

במהלך "הקדנציה" הפוריה והפעלתנית של גליק, הפיקו ברוטרי עונה נוספת של תחרות "הנואם הצעיר", תחרות ציור בנושא בטיחות בדרכים לזכרה של עינת זמיר ז"ל (אשר נהרגה לפני שלוש שנים), תחרות 'איך שיר נולד', המשיכו לתמוך בבית ספר 'גוונים', חתמו חוזה 'מועדונים תואמים' עם ארבע מועדוני רוטרי באוקראינה ועוד.

שלמה פסי, מ"מ ראש עיריית מודיעין שנכח באירוע עם סגן ראש העיר אילן בן סעדון ומכובדים אחרים, הודה לגליק על תרומתו במסגרת רוטרי ובמסגרות אחרות בעיר, ציין את חשיבות ההתנדבות ואת תרומתו של מועדון "רוטרי" בעיר לקהילה ואיחל הצלחה לנשיא הנכנס, ברק.

מלי לוי, נגידת האזור לשעבר ב"רוטרי" ציינה שמועדון "רוטרי" במודיעין הינו מועדון "פעיל ותוסס עם חברות וחברים, הפועלים למען הקהילה", ועל כך הודתה לחברי המועדון, ובירכה את הנשיא היוצא וזה הנכנס. לוי הדגישה את חשיבות הרחבת המועדון וביצוע פעילויות בקהילה בששת תחומי מיקוד של הארגון: אספקת מים נקיים וסניטציה, קידום השלום, מניעת מחלות וקידום הבריאות, קידום חינוך, העצמת נשים וילדים וחיזוק הכלכלה המקומית.

מלבוב באוקריאנה הגיעה מירוסלבה  נובוסליסקה אורחת מיוחדת - מהסניף של רוטרי במקום שהדגישה את הקשר ההדוק שקיים בין מועדוני רוטרי באוקראינה למועדוני רוטרי בישראל ובמיוחד עם מועדון מודיעין. האורחת פירטה מהם המיזמים המשותפים אשר בוצעו השנה והביעה את בטחונה שהפרויקטים המשותפים רק יתרחבו בשנה הבאה.

הנשיא הנכנס, ברק  פרס את תוכניתו  לשנה הקרובה אשר הינה ברוח ארגון "רוטרי" – "שירות לכלל מעל לפרט" והציג את חברי ההנהלה החדשה. בטקס הוענקה תעודת הוקרה 'גלגל הזהב' לנשיא היוצא גליק אשר הודה לחברי המועדון והעניק שי צנועה לכל אחד מהם.

את הערב הנעימה קבוצת נגנים בהנחיתו של איציק בלס.