פרויקט שמשלב בין הופעות מוזיקליות לשפים מוכרים נערך הקיץ במועדונים של זאפה. בכרם ברקן בחולדה, ייערך ב-30 באוגוסט מופע של דייויד ברוזה יחד עם מנות איטלקיות של מאסימליאנו די מטאו ממודיעין. השניים מכירים עוד לפני שדי מטאו הגיע לישראל וכמובן שלפני הזכייה במאסטר שף

הקיץ הזה מלא בהופעות, כולל במקומות מוזרים. אחת הסדרות הייחודיות בקיץ היא שילוב של זמרים ושפים ידועים. אחד מהשילובים האלה הוא בין הזמר הוותיק דייויד ברוזה ומסימיליאנו די מטאו, השף ממודיעין שזכה בעבר במאסטר שף.

השניים יופיעו ב-30 באוגוסט במועדון הלילה כרם ברקן ביעד חולדה. הם יהיו הזוג הלפני אחרון בהופעות המאורגנות במועדון על ידי זאפה אחרי שילובים שכבר נעשו של קובי אפללו ואבי לוי, גידי גוב וישראל אהרוני, רוני רכטר ורמה בן צבי, ושיהיו עם דני סנדרסון ויונתן רושפלד. שלומי שבן ואסף גרניט יסיימו ב-13 בספטמבר.

בקידום להופעה, אמר ברוזה כי הוא מבשל מגיל צעיר. "כבר כנער בספרד הייתי מתפרע במטבח ומנסה לבשל כל מיני סוגי מאכלים. כחייל בודד כשהורי בספרד, הייתי עושה קניות בשוק הכרמל או מתנפל על הירקן בפינת הרחוב ומנסה את מזלי בבישול. עם הזמן לימדתי את עצמי לנסות ולהמציא כל סוג אוכל שעלה לי לראש. ממאכלי ים ובשרים ועד לאפיית לחמים". 

השניים מתכננים להוציא בערב ההופעה כמה מנות איטלקיות בניצוחו של 'מסי', ולאחר מכן תהיה ההופעה של ברוזה. "זה יהיה אוכל שדייויד אוהב", אומר די מטאו. "יום אחד שאלתי את ברוזה אם הוא ישראלי. הוא אמר לי שכן וסיפר לי שהוא זמר. ביקש שאשאל את אשתי אם היא מכירה אותו. ככה נהיינו חברים טובים. גם בישלתי ביום ההולדת שלו"

את די מטאו הכיר ברוזה במסעדה האיטלקית בר פיטי, שאותה פקד עם אשתו נילי. "יום אחד, המלצר שמגיש לנו התחיל לדבר אתנו בעברית. היינו כל כך מופתעים שהתחברנו אתו מיד. התברר לנו שמסימיליאנו איטלקי ונשוי לישראלית ששמה יונית. הוא היה כל כך לבבי ושובה לב שנשארנו בקשר, ובהמשך הוא הודיע לי שהוא עובר לגור בישראל עם אשתו ושני ילדיהם. בחודשים הראשונים בארץ הזמנו אותו ואת אשתו להופעות ואירועים אצלנו בבית ומדי פעם הוא בישל, וזה היה טעים ברמות אחרות. אחר כך הוא בישר לנו שהחליט להשתתף במאסטר שף".

השניים מתכננים להוציא בערב ההופעה כמה מנות איטלקיות בניצוחו של די מטאו ולאחר מכן תהיה ההופעה של ברוזה. "זה יהיה אוכל שדויד אוהב", אומר די מטאו. הוא סיפר שברוזה ואשתו היו לקוחות קבועים במסעדה ושהוא הרגיש שיש להם מבטא ישראלי. "יום אחד שאלתי את ברוזה אם הוא ישראלי. הוא אמר לי שכן וסיפר לי שהוא זמר. ביקש שאשאל את אשתי אם היא מכירה אותו. ככה נהיינו חברים טובים. גם בישלתי ביום ההולדת שלו".