"החוויה המודיעינית", ביוזמת קהילת מודיעין והסביבה של החברה להגנת הטבע ובשיתוף עם עיריית מודיעין מכבים רעות, חוזרת עם היצע חדש של סיורים מרתקים לכל הגילאים.  בחודשים אוקטובר, נובמבר ודצמבר יתקיימו שלושה סיורים מרתקים באזור מודיעין, כל אחד מהם יעניק למשתתפי הסיור הדרכה חווייתית על המקום, ההיסטוריה, החי והצומח. הסיורים מותאמים לכל המשפחה.

ביום חמישי 17.10, חול המועד סוכות, ייערך סיור על גבעת הברושים, המטיילים יוכלו לשמוע סיפור היסטורי מעניין אודות מלך ירדן שהתארח בה. עוד במהלך הסיור תתקיים תצפית מרשימה על הרי ירושלים וללמוד כיצד הגיעו הברושים לגבעה. הסיור יתחיל בשעה 19:30. נקודת מפגש בגבעת הברושים.

סיור נוסף יתקיים ב-16.11 יום שבת, בשעה 10:00 בבוקר. הסיור ייערך בגבעת התיתורה, העשירה בהיסטוריה, עם מערות, בתי בד ואפילו מבצר. הסיור יכלול הסברים על חייהם של בני המקום וסיפורה של הגבעה לאורך ההיסטוריה. הסיור יתחיל בנקודת המפגש בכניסה לגבעה מרחוב כליל החורש.

הסיור האחרון שיחתום את תכנית "החוויה המודיעינית" יתקיים בנחל ענבה, בחודש דצמבר, 14.12, יום שבת. במקום הטומן בחובו אזור טבע חשוב, יתוודעו משתתפי הסיור לנחל. ההליכה תהיה לאורכו של הנחל, ונראה איך הופך הוא מפארק לשטח טבעי המשרת את חיות הבר. מתחילים בשעה 10:00 בבוקר בחניון ליד בית קפה "קפית" ברחוב עמק זבולון 1.

בשנים קודמות משכו סיורים אלה מאות מטיילים, גדולים וקטנים, שנהנו מאווירה חווייתית וסיור מודרך על החי, הצומח והמורשת שבאזור.

מהחברה להגנת הטבע נמסר כי לסיורים מומלץ להגיע בנעליים סגורות, כובע ומים.

עלות כרטיס בודד: 20 שקלים, כרטיס לזוג: 30 שקלים ולמשפחה: 50 שקלים. מספר המקומות מוגבל.

הרשמה דרך המוקד העירוני –>  08-9726020.