הרשות לביטחון קהילתי  בעיריית מודיעין מכבים רעות בשיתוף  עם "פריצת דרך"  ותיאטרון "על הבמה" ממשיכים גם השנה להפעיל את מיזם תיאטרון קהילתי לאימהות חד הוריות בעיר. הקבוצה מיועדת לכל מי שהינה אם יחידנית ועצמאית ומטרתה להוות מקום לעיבוד רגשי וקבוצת השתייכות עבור הנשים. 

בתהליך קבוצתי שייעשה תוך שימוש בכלים מעולם התיאטרון, יעברו הנשים מסע מרתק של כל אישה לגלות את עצמה מחדש, להכניס שמחת חיים  ולהכיר נשים אחרות. יחד הן יחלקו את ההתמודדויות והקונפליקטים מחיי היומיום שלהן וייצאו למסע חווייתי ומהנה שבסופו  יעלו הצגה מקורית שתתבסס על עולמן האישי.


הפעילות תתקיים אחת לשבוע בימי שלישי, ב"על הבמה" בקניון עזריאלי מודיעין ותונחה על ידי מיכה הירש.

פעילות היכרות תתקיים ביום שלישי, ה- 5.11 בשעה -18:00-19:30 ב"על הבמה" .  עלות - ל- 32 מפגשים עלות סמלית של 200 ₪ בלבד.

מספר המקומות מוגבל.  ניתן לקבל פרטים נוספים אצל : אור עלימה – ביטחון קהילתי- 050-4509733. מירי חלפון - פריצת דרך- 053-2374776.


אילן בן סעדון, סגן רה"ע ומחזיק תיק ביטחון קהילתי: "לאחר שראינו הצלחה גדולה של פרויקטים דומים, מצאנו לנכון להרחיב את השימוש בתאטרון לטובת אוכלוסיות נוספות. אני מאמין כי פעילות זו, המקדמת ביטוי אומנותי ומעצימה את המשתתפים בה, תהווה כלי משמעותי המסייע בהתמודדות של אותן נשים נפלאות. אין דבר חזק יותר מהצגה המוצגת בקרב קהלים דומים, היוצרת הזדהות עמוקה בקרב שני הצדדים. אני סמוך ובטוח כי יש בכוחו של התאטרון להוות מקום מכיל ומעצים. נמשיך לפעול להבאת פרויקטים חשובים מאין אלה לאוכלוסיות נוספות."