הגיע לסיומו המחזור ה26 של תכנית בר המצווה העירונית "שחק לבני מצווה". במחזור זה השתתפו 14 בני מצווה, שלקחו חלק במפגשים קבוצתיים בנושאי מסורת, ערכים והיסטוריה, בסדנאות אינטראקטיביות ובעבודה בקהילה. התכנית, נקראת על שמו של הרמטכ"ל ה-15 של מדינת ישראל, רא"ל אמנון ליפקין שחק ז"ל ומאורגת על ידי אגף תרבות ואירועים – תרבות יהודית, בשיתוף עם ישיבת ההסדר "מאיר הראל" והקרן למורשת הכותל.

יום השיא שסיים את התכנית נפתח ביום חמישי 15/3 בהתכנסות בחדר הישיבות של העירייה וכלל נסיעה לכותל בירושלים. לעירייה הגיעו ברי המצווה הנרגשים ביחד עם הוריהם וחלקם אף ביחד עם הסבים והסבתות. לחלק מהמשפחות זו אינה הייתה ההשתתפות הראשונה בתכנית אלא השנייה ואף השלישית, עם הילדים הגדולים יותר. בחדר הישיבות נפגשו המשפחות עם  ראש העיר חיים ביבס, מיכאל חרל"פ מחזיק תיק תרבות יהודית והרב אליעזר שנוולד, ראש הישיבה.

ביבס בירך את הנערים והוריהם ואמר: "אין דבר מרגש יותר מחדוות חגיגת החוויה המשותפת הבין-דורית של אחת המצוות החשובות ביהדות בה הילד הופך לבוגר ואחראי למעשיו. אני גאה לראות כי פרויקט זה ממשיך וגדל. תודה לכל העוסקים במלאכה".  

מיכאל חרל"פ בירך את ההורים והילדים והוסיף כי "שמחתי לראות משפחות שלמות כולל דודים ודודות, סבים וסבתות שהצטרפו לנכדיהם ובעזרת ה' נמשיך לפעול להצלחת הפרויקט".  

לאחר מכן, המשיכו הנערים לירושלים ביחד עם בני משפחותיהם, ליום חוויתי עם תהלוכת שופרות, שירה וריקודים עם מעגלי מתופפים לעבר רחבת הכותל, הנחת תפילין משותפת, סיור במנהרות הכותל, ארוחה חגיגית וקבלת תעודות על סיום התכנית.