בתום שנה עתירת פעילות, בה נבחרו להופיע על בימת הר הרצל בטקס הדלקת המשואות הממלכתי לציון 70 שנה למדינת ישראל, ומיד לאחר שסיימו להופיע ב-13 מופעי פרמיירה בהיכל התרבות במודיעין. יצאו כמאה רקדנים ורקדניות מסטודיו "זוז במחול"  לצרפת, כשהם מלווים ב-10 אנשי צוות, מורים ומורות למחול, למסע בן שבוע, שכלל גם הופעה בפארק השעשועים וגם ביקור במתקנים שיש לו להציע, ולאחר מכן טיולים וסיורים, השתתפות בסדנאות מחול מקצועיות, ואפילו הופעה של הזמרת (והרקדנית) ביונסה.

מדובר ברקדניות ורקדנים מלהקות המחול הייצוגיות בסטודיו של גלית ורואי כבירי, שרוקדים בחטיבות הג'אז, מחול ישראלי ג'אז מודרני והיפ-הופ בסטודיו. ערב יציאתם מהארץ, קבלו הרקדנים את ברכת הדרך מחיים ביבס, ראש עיריית מודיעין, שהגיע לסטודיו לברך אותם ואף הצטלם במחיצתם.

גלית ורואי כבירי, מנהלי זוז במחול, מספרים שהתזמון של הביקור היה מושלם והמשלחת זכתה להיות בעיר האורות גם בחגיגות הבסטיליה וגם בחגיגות הנצחון במונדיאל. עוד הם מספרים שהמופע בדיסנילד התקיים אל מול אולם מלא בקהל וכי ההופעה הייתה ברמה כה גבוהה, עד כי קבלו מהנהלת הפארק הזמנה לשוב ולהופיע שם גם בשנה הבאה. "הייתה לנו הזדמנות, שלא מתאפשרת כל יום, להתוודע לרקדנים שלנו ברמה כזאת. נסענו עם חבורת רקדנים מדהימה ואיכותית, בני אדם מקסימים אחד אחד ולהקות מעולות, הן מבחינת הריקוד והן מבחינה חברתית. נהננו לראות את החיבור החברתי בין הרקדנים, את הפרגון ההדדי ואת הדאגה לאחר. ואנחנו גאים בכל אחד ואחת מהם. זכינו גם בצוות מורים מדהימים, שיצאו למסע הזה עם דאגה מכל הלב, אחריות, מקצועיות לא מתפשרת ומלא מלא אהבה"