בקיץ 2018 הופיעו רקדני הלהקות הייצוגיות של "זוז במחול" ממודיעין מכבים רעות, בדיסנילנד פריז. לאחר הופעתם המוצלחת הם קבלו הזמנה לשוב ולהופיע בשנית על בימת פארק השעשועים המפורסם בעולם.

ואכן, כעבור חודשים ספורים חזרו הרקדניות והרקדנים לעיר האורות, והופיעו על בימת היורודיסני בפריז, בפני קהל מכל קצוות העולם.

מנהלי הסטודיו, גלית ורואי כבירי, שהקימו את  "זוז במחול" לפני 23 שנה, יצאו מהארץ כשהם מלווים בצוות מורים וכוריאוגרפים, ו-88 רקדניות, וגם 2 רקדנים, שזכו להעביר את חופשת הפסח באופן קצת שונה.

הרקדנים זכו לתכנית מסע עמוסה, המשלבת סיורים באתרי התיירות עוצרי הנשימה של פריז )כדוגמת מגדל אייפל, שאנז אליזה, נוטרדם, שיט על נהר הסיין ועוד), ביקורים במוזיאונים, בילוי בפארקי שעשועים, קבלת שבת משותפת כהלכתה, יחד עם השתלמות מקצועית - שיעורי מחול במגוון סגנונות עם מורים בינלאומיים – ואפילו העלו מופע ריקוד ספונטני ברחוב במונמרטר.

גולת הכותרת של המסע הייתה כמובן הופעה על הבמה הבינלאומית של "יורודיסני" פריז. הרקדנים העלו מופע מלא, עם ריקודים במגוון סגנונות, החליפו תלבושות וסחפו את הקהל הרב שגדש את האולם, כשהם מייצגים לא רק את הסטודיו ואת העיר מודיעין אלא את מדינת ישראל.  ההופעה עוררה תגובות נלהבות ויש סיכוי שתגיע הזמנה נוספת להופיע בפני באי הפארק, שוב.

בצירוף מקרים מצמרר, רקדני "זוז במחול" הספיקו להצטלם לפני קתדרלת נוטרדם, ימים ספורים לפני שהקתדרלה העתיקה עלתה באש.

צילומים: סטודיו "זוז במחול"