הפרויקט המיוחד, לו שותפים אגף הספורט בעמותת סחלבים, יודה-מרכז צעירים, "רצים עם רמי" ועמותת נט"ל, יספק למשתתפים מסגרת ספורטיבית ותומכת ללא תשלום.

העיסוק בספורט בכלל, ובריצה בפרט, הוכח בעשרות מחקרים כאמצעי יעיל בהעצמה לאנשים המתמודדים עם תופעות נפשיות ו/או פיזיות המקשות עליהם את חיי היום יום. המושג גוף נפש מכיר בקשר הגומלין ההדוק שבין התופעות הפיזיולוגיות של גופנו לבין הרגשות והמחשבות שבנפשנו. כך נולד פרויקט "רצים עם רמי" הפועל בשיתוף עמותת נט"ל.

הפרויקט, שפועל מזה 6 שנים בירושלים ותל אביב, מגיע כעת גם למודיעין מכבים רעות ויספק למשתתפים, חיילים משוחררים, אנשי כוחות הביטחון או אנשים שחוו אירוע טרור, אימוני ריצה והליכה ללא תשלום אחת לשבוע, בימי חמישי בשעה 19:00, אשר יהיו פתוחים לגברים ונשים בכל רמת כושר ובכל גיל. לצד האימונים יתקיימו גם מפגשי העשרה ופעילויות חווייתיות.

את המפגשים ילוו, בהתנדבות, שני תושבי העיר, אבי סויסה, מאמן ריצה וטריאתלון, הבעלים והמאמן הראשי של קבוצת הריצה "RUN4FUN" ואוהד אבירם, פסיכולוג צבאי-חברתי המתמחה במצבי משבר.

מפגש הפתיחה של הקבוצה יערך היום, חמישי 8.3.18 בשעה 19:00 ב"יודה – מרכז צעירים" שברחוב עמק האלה מול בית מס' 26. 

מנהלת מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים, לטם גל: "רצים עם רמי היא קבוצה ייחודית ואנחנו שמחים להפעיל אותה כאן במודיעין מכבים רעות יחד עם כל השותפים. אין נכון יותר שבעיר אשר מובילה באחוזי הגיוס לצה"ל תהיה קבוצה כזו שתדאג לחיילים המשוחררים ואנשי כוחות הביטחון, שעברו חוויות במהלך השירות או חוו אירוע טרור. אנחנו רואים זאת כחלק בלתי נפרד מהשירותים שאנו צריכים לספק לצעירים ולצעירות שלנו."