תמונה בשער - בפתחו של בית החולים בארה"ב | צילום מסך מתוך פייסבוק

רווה לב  ממודיעין, רק בן 8 וחצי ומתמודד בגבורה עם מחלת סרטן נדיר מסוג סרקומה. רווה עבר טיפולים כימותרפיים קשים וניתוחים מורכבים, אך לאחר שהצוות הרפואי הודיע למשפחתו כי לרופאים בארץ אין מענה לטיפול עבורו, מצאו הוריו - איתי וריעות לב, אפשרות טיפול בארצות הברית, העשויה להציל את חייו.

עלויות הטיפול והשהייה של המשפחה בחו"ל גבוהות במיוחד וההערכה היתה כי לשם כך יצטרכו לגייס סכום של כ-4 מליון ש"ח. לאחר שהתברר כי עלות הטיפול אינה מכוסה על ידי קופות החולים בארץ או ע"י חברות הביטוח, החליטו במשפחת לב לצאת בקמפיין גיוס כספים. התגייסות הציבור הייתה מהירה ומרגשת ובתוך יומיים בלבד הושג סכום הכסף המבוקש ומשפחת לב יצאה למסע בדרך לריפוי של רווה.

מדי פעם שולחים ההורים ריעות ואיתי עדכונים ומשתפים במסע המשפחתי שלהם, תחושות, מחשבות ומה שעובר עליהם בפוסטים עם ההאשטאג #נשמור עליו שלם.


השבוע, לאחר שרווה התחיל את הטיפול החדשני, שלח איתי בעמוד הפייסבוק שלו בקשה קטנה,  וכך כתב - "אז ביום ראשון, יום כיפור ויש לי רק תפילה אחת. אני מתפלל שיפתחו שערי שמיים והתפילה שלי להחלמתו המלאה של רווה תתקבל ותתגשם. ואני יודע שכל אחד מכם מתמודד עם 'התיק שלו', אבל אם תוכלו, אפילו רק פעם אחת לחשוב על רווה בכיפור, תבקשו בשבילנו שיחזור לארץ בריא ושלם, ותאמרו בלבכם את שמו, רווה בנימין רפאל בן ריעות. 
תודה על כל האהבה וגמר חתימה טובה לכולם".


הפוסט של איתי לב | צילום מסך מתוך פייסבוק

 

כולנו נושאים תפילה להצלחת הטיפול ולרפואה שלמה ומהירה לרווה  #נשמור_עליו_שלם