כ-80 מוזיקאים בגילאי 6 ועד 50 לקחו חלק בקונצרט הסיום, בהרכבים ייצוגיים קלאסי ג'אז, ביג בנד ורוק. צוות המורים שליוו את המוזיקאים לאורך השנה, בהובלתה של מנהלת הקונסרבטוריון בעמותת סחלבים, רונית כהן, ניצחו על הקטעים.

את הערב פתח מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי שברך את המשתתפים. לאחר מכן עלו בזה אחר זה המוזיקאים של הקונסרבטוריון לבמה וביצעו יצירות קלאסיות לצד שירים המהווים נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית, וכן מגוון קטעי ג'אז ורוק מקפיצים. התלמידים הציגו את כישוריהם במנעד כלי נגינה מול הקהל הרב שמילא את האולם ואף שר יחד איתם את השירים המוכרים. במסגרת המופע נפרדו השנה בקונסרבטוריון מהתלמידים הבוגרים, שסיימו את לימודיהם ואיחלו להם הצלחה לקראת גיוסם לצה"ל. בין המשתתפים בערב נכחו גם חברי המועצה מירב פלג ומיכאל חרל"פ.

קונצרט הסיום החגיגי היווה אירוע שיא בפעילותו של הקונסרבטוריון העירוני של סחלבים בו לומדים מידי שנה יותר מ-450 תלמידים.

מנהלת הקונסרבטוריון העירוני בעמותת סחלבים, רונית כהן: "קונצרט סוף השנה החגיגי הוקדש השנה לחגיגות ה-70 שנה למדינה מתוך ראייה כי מעבר להקניית כישורי נגינה ושירה ברמה גבוהה, מחובתנו להקנות גם ערכים של שייכות ואהבת הארץ. אני גאה בצוות המורים, בנגנים ובהרכבים שלנו, הן של הצעירים והן של הבוגרים שהפגינו כישורי נגינה מרשימים וזכו להערכה רבה מהקהל. בימים אלו אנו נערכים לפתיחת שנת הפעילות הקרובה, מזמינים את תושבי העיר להצטרף אלינו ומאחלים המשך הנאה מהעולם המופלא של המוזיקה."