אל תחרות הצילום היוקרתית- "צלם הטבע לשנת 2019" של מוזיאון הטבע בלונדון, נשלחו לא פחות מ 48 אלף צילומים ממאה מדינות שונות. תחרות זו נחשבת לאחת היוקרתיות והחשובות בעולם לצילום טבע וסביבה, היא מתקיימת כבר 55 שנים ומתחרים בה צלמים המבקשים להמחיש בצילומיהם לא רק את היופי והעוצמה שבטבע אלא גם את הנזק שנגרם לסביבה ולבעלי החיים ע"י האדם.

מבין אלפי הצילומים שנשלחו לתחרות העולמית, 98 עלו לגמר, ובינהם צילומו של אריאל פילדס, תושב העיר בן ה-17, שזכה בציון לשבח בקטגוריית הנוער על הצילום של 'רותי', הצבועה המפורסמת של העיר, אותה 'תפס בעדשה' כשהיא מנמנמת בשעת בוקר מוקדמת ליד מודיעין.

אריאל נולד בסקוטלנד ועלה עם משפחתו לישראל, כשהחל ללמוד צילום, התאהב בצילום טבע, נופים ובעלי חיים. בשנה האחרונה מתעד אריאל את 'רותי'  ברחבי מודיעין ובשטחים הפתוחים הסמוכים לעיר, כאשר היא מגיעה לחפש מזון. לדבריו, הצילום מעניק לו הזדמנות להגביר את המודעות לחיות הבר שהולכות ונדחקות מאזורי המחייה שלהן עקב פעילותם של בני האדם. הוא הגיע השבוע עם משפחתו ללונדון כדי להשתתף בטקס החגיגי ולצפות בצילום שלו מוצג בתערוכה לצד עשרות הצילומים מרחבי העולם.

"זה כבוד גדול עבורי שהתמונה שלי והסיפור שהיא מספרת תיחשף למיליוני אנשים מכל רחבי העולם במטרה אחת - לתת לאנשים השראה לשמור ולהעריך את הטבע.", כתב בעמוד הפייסבוק שלו לאחר הזכייה.