צילומים: בית אלמוג שילוני

סמ"ר אלמוג שילוני ז"ל, תושב העיר שנרצח בידי מחבל לפני 7 שנים, היה אמור לחגוג בחודש שעבר את יום הולדתו ה-27, ביחד עם אחיו התאום. במקום חגיגה, בחרו בעמותת בית אלמוג שילוני, יחד עם בני המשפחה לציין את יום ההולדת של אלמוג על פי רוחו ודרכו - בנתינה, קבלת ואהבת הזולת וכבוד האדם.

אל בני משפחת שילוני הצטרפו חיילים בודדים המתגוררים בבתים שהקימה המשפחה במודיעין, וכן חיילי פלגת הנגב, היחידה בה שירת אלמוג ז"ל. יחד הגיעו כולם אל בית ספר "פסיפס" בית מיוחד לחינוך ולאומנויות במודיעין.

החיילים לקחו חלק בתחנות פעילות שונות, כגון ספורט, מוזיקה, קרמיקה, שמירה על איכות הסביבה, ותנועה, ביום שתוכנן על ידי מנהלת בית הספר אלה מור והרכזת החברתית אפרת נתנס.

בסיומו של היום המרגש, ציינו החיילים את השמחה שבעשייה, נתינה ואת התחושה הטובה בתרומה לזולת.

מבית ספר "פסיפס" נמסר: "זכות גדולה עבורנו לציין את יום ההולדת של אלמוג שילוני. תודה למשפחתו היקרה, שבחרה לאמץ את בית ספר שלנו השנה, וזימנה לנו פתח להכיר את נפשו המיוחדת של אלמוג, שהיה מלא בנתינה ואהבת אדם.  היה בוקר קסום ומרגש עם החיילים והמשפחה".

דקלה ארזני בן ברוך, מנכ"לית עמותת בית אלמוג שילוני סיפרה: "החיילות והחיילים הבודדים, המתגוררים בשלושת הבתים של העמותה בעיר, זוכים לתמיכה, תרומה וחיבוק חם מצד הקהילה במודיעין. יום הולדתו של אלמוג הוא הזדמנות לחיילים לתת בחזרה לקהילה, והם עושים זאת בשמחה, עם תחושת סיפוק מהעשייה, הנתינה והתרומה. זה היה יום מרגש מאד עבור כולנו, ואנחנו מודים לתלמידות ותלמידי בית ספר פסיפס על קבלת הפנים החמה, ולכל נשות ואנשי הצוות המקצועיים, על שפתחו את שערי בית הספר בפנינו."