סיירת נאמני קורונה הוקמה ביוזמתו של מחזיק תיק קהילה בעיריית מודיעין, עמיחי זליג, ותופעל על ידי אגף קהילה. מטרת הסיירת להזכיר לציבור את הנהלים ולוודא שכולם נוהגים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי:  "החשיבות של שמירה על שגרת החיים הכלכלית והחברתית בעידן הקורונה, ברורה לכולם, אך רק אם נשמור על ההנחיות המחייבות של משרד הבריאות: שמירה על מרחק - הקפדה על היגיינה - וחבישת מסכה נוכל לשמור עליה. על מנת להימנע מהתפרצות נוספת של הנגיף בעיר וכדי להימנע ממתן קנסות מיותרים לעסקים ולסייע לגורמי האכיפה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות, אגף הקהילה מקים את הסיירת החברתית שתסייר באזורי העיר השונים כגון מרכזי מסחר, מרכזי עסקים ומרכזי בילוי ותזכיר לציבור שיש הנחיות בטיחות למלא וגם תוודא שכולם נוהגים על פי הכללים".


מעוניינים להצטרף לסיירת? מוזמנים לפנות לאיריס גלר דר, רכזת פרויקטים באגף קהילה, בטלפון - 08-9726094 או במייל - iris_gd@modiin.muni.il


חבר המועצה עמיחי זליג: "שגרת הקורונה כנראה תשאר איתנו עוד זמן רב ועל מנת לצמצם הדבקה והמשך חיי שגרה, חובה על כולנו לשמור על הנחיות משרד הבריאות. גם אם אתם לא חוששים על עצמכם תזכרו תמיד שיש אנשים בסיכון סביבכם. אני קורא לכל אחת ואחד להצטרף לסיירת האכיפה החברתית של מודיעין וביחד נשמור גם על הבריאות וגם על העסקים שימשיכו לפעול ולא יקבלו קנסות מיותרים, וכמובן לשמור על שגרת חיי התרבות והבילוי."