"החוויה המודיעינית", ביוזמת קהילת מודיעין והסביבה של החברה להגנת הטבע ובשיתוף עם עיריית מודיעין מכבים רעות, חוזרת עם היצע מגוון ורחב של סיורים מרתקים לכל הגילאים. הסיורים יתקיימו בחלקם בימי שבת וחלקם בימי חמישי, החל מסוף החודש ועד לחודש דצמבר 2019.

סיורי "החוויה המודיעינית" יתמקדו באזורי טבע שונים בעיר ומסביב לה, כמו לדוגמה: גבעת הברפיליה, גבעת הברושים, גבעת שר,נחל ענבה, הגבעות הדרומיות, בקעת הנזירים ועוד.

בשנים קודמות משכו סיורים אלה מאות מטיילים, גדולים וקטנים, שנהנו מאווירה חווייתית וסיור מודרך על החי, הצומח והמורשת שבאזור. מהחברה להגנת הטבע נמסר כי לסיורים מומלץ להגיע בנעליים סגורות, כובע ומים.

הסיור הראשון יתקיים ביום שבת 23.2, בגבעות הברפיליה, שם, לקראת האביב, מתכסות הגבעות בשלל פרחים עליהם יינתנו הסברים מעניינים.

סיורים נוספים שצפויים להיערך בהמשך, יכללו למשל, הדרכה על עולמם הסודי של הפרפרים בגבעת שר ביום שבת 13.4,  א"ש לילה בגבעות הדרומיות ביום חמישי 7.3 שבו ייהנו המטיילים מטיול חוויתי עם עששיות, פיתות על הסאג' ותה מתוק. ביום שבת 30.3 יתקיים סיור בחרבת נכס שבו יכירו המטיילים את סיפורו של האזור, וזוהי רק טעימה מתוך רשימה גדולה של סיורים מעניינים שוודאי ידברו אל ליבם של חובבי הטבע והטיולים.

שמעון גואטה, מחזיק תיק מורשת: "סדרת הסיורים "חוויה מודיעינית" מאפשרת לכולנו לראות מקרוב את מה שכולם יודעים – שיש לנו את אחת מהערים היפות בארץ. בסיורים המודרכים נכיר את פינות החמד של העיר, נטייל באתרי טבע עירוניים ונכיר את ההיסטוריה והמורשת של האזור. השנה, אנו מציעים מגוון רחב של סיורים בשת"פ עם החברה להגנת הטבע ואני מזמין את כולם לקחת חלק פעיל וליהנות מהחוויה המודיעינית".

אביטל יוגב, מנהלת קהילת מודיעין בחברה להגנת הטבע: "החוויה המודיעינית היא מיזם מוצלח מאוד, המתקיים כבר מספר שנים בשיתוף ויוזמה של עיריית מודיעין מכבים רעות. אתרי הטבע שבתוך וסביב העיר, הם מהנכסים החשובים ביותר של העיר. אנחנו קוראים לכם התושבים לעיין בתכנית הסיורים המרתקת ולבחור להכיר אתר שעדיין לא יצא לכם לבקר בהם. הצטרפו אלינו לחוויה מודיעינית בלתי נשכחת".

מחיר כרטיס בודד: 20 ₪. למשפחה 50 ₪.  הרשמה מראש במוקד העירוני 106 או 08-9726020