ביום שלישי 10.9 פתחה מחלקת הגמלאים, באופן רשמי, את עונת הרישום לחוגים לגיל השלישי. עשרות מפעילי חוגים הגיעו ליריד החוגים שהעניק טעימות ממבחר החוגים הרחב והמגוון שמוצע לגמלאי העיר. בין מאות המבקרים ביריד היה גם ראש העיר, חיים ביבס שהתרשם אף הוא מתכנית החוגים החדשה.

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי התכנית כוללת הישג משמעותי של הוזלת החוגים השנה, הנאמדת בכ-30% הוזלה ממחירו של כל חוג, דבר שמקל מאוד על התושבים ומעודד אותם לצרוך את חוגי הפנאי והעשרה העירוניים.


היריד סיפק כאמור הצצה למגוון החוגים, כך למשל, ברידג', ריקודי עם, אנגלית, קרמיקה, ציור, התעמלות, שיפור הזיכרון ועוד. השנה יפתחו מספר חוגים חדשים כדוגמת הכנת יומן תרפויטי ויזואלי, ציור אינטואיטיבי, סדרת הרצאות של "מכון אבשלום", טניס שולחן ואומנות רב תחומית. זאת לצד חוגים מוצלחים שימשיכו גם השנה כמו למשל, סדרת המפגשים "קלאסי בשלישי" המעניקה זרקור על מלחינים ויוצרים קלאסיים.


מויש לוי, מחזיק תיק הגמלאים: "כיף לראות אנשים רבים ביריד החוגים לגמלאים. השנה עשינו שינוי גדול ואנחנו מציעים מגוון של חוגים חדשים, חלקם עם מפעילים חדשים. והדבר החשוב ביותר, הוזלה משמעותית של כ-30% בממוצע לכל חוג. אני מזמין את כל הגמלאים למלא את סדר יומם בהנאה, תרבות, העשרה וחברה. שתהיה שנה טובה!"

מנהלת אגף קהילה זיוה אסא: "קהילת הגמלאים בעיר הולכת וגדלה, תהליך שמצריך כל הזמן חשיבה מרעננת ומחוץ לקופסה על מנת להיענות לכלל צרכיהם. אני גאה בכך שבפרוס השנה החדשה, אנו מציעים מגוון רחב של חוגים והצלחנו אף להוזילם מאוד עבור ציבור הגמלאים. תכניות נוספות למען הגמלאים יהיו במהלך השנה. בואו להירשם וליהנות!"

החוגים יחלו לפעול בחודש נובמבר, ויתקיימו בשני המרכזים של גמלאי העיר – מרכז האלה בשדרות עמק האלה,  ומפג"ש הנמצא בשדרות עמק בית שאן. החוגים יפעלו בבקרים ואחר הצהריים.

הרישום על בסיס מקום פנוי בטלפונים – 08-6645150 או 08-6349358.

צילומים: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות