צילום | צילום מסך מפייסבוק

רווה לב  ממודיעין, רק בן 8 וחצי ומתמודד בגבורה עם מחלת סרטן נדיר מסוג סרקומה. כבר שנתיים שהוא מטופל בבית החולים "דנה" לילדים במרכז הרפואי "איכילוב."

רווה עבר טיפולים כימותרפיים קשים וניתוחים מורכבים, אך כעת הודיע הצוות הרפואי למשפחתו כי לרופאים בארץ אין מענה לטיפול עבורו וכי אפשרויות הטיפול בארץ מוצו.

רווה חוגג יום הולדת 7 |ארכיון מודיעינט

הוריו של רווה, איתי וריעות לב, לא מרימים ידיים ומצאו אפשרות טיפול בארצות הברית. אפשרות העשויה להציל את חייו. בשל כך חייבת המשפחה לטוס עם רווה בדחיפות לטיפולים ביוסטון ארה"ב, אך כיוון שעלות הטיפול ועלות השהייה שלהם בחו"ל אינם מכוסים על ידי קופות החולים בארץ או ע"י חברות הביטוח, החליטו לצאת בקמפיין גיוס כספים.

בכדי להעלות את המודעות לפרוייקט המימון אשר יתחיל מחר (9.8.20), ביקשה המשפחה להציף הבוקר את הרשת החברתית בלב והאשטאג שאומר #נשמור_עליו_שלם. ע"י כך הם מקווים להגיע לכמה שיותר אנשים ולהצליח להגיע ליעד ולגייס את הסכום הדרוש שלהם עבור הטיסה, השהייה בארה"ב, וכמובן, הטיפולים עבור רווה.

"אנחנו מעריכים כי עלות הטיפולים והשהייה שם היא כ-4 מליון ש"ח", נכתב בפנייה לגולשים ברשת,  "סכום מטורף! אבל אין דבר שיעצור אותנו מלרפא את רווה. מחר יעלה הקמפיין, זה הולך להיות ענק, חייב להיות! אנחנו צריכים אתכם שם, להפיץ את הקמפיין לכל מקום אפשרי. אנחנו חייבים להגיע ליעד, חייבים לרפא אותו".

אז ציירו לב, צלמו ושתפו עם ההאשטאג #נשמור_עליו_שלם