מדי שנה, מקיים מגן דוד אדום טקס מצטיינים בשיתוף ידיעות אחרונות, במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל. המתנדבים ועובדים המצטיינים מקבלים אות הוקרה מיוחד ממנכ"ל הארגון, אלי בין – על פועלם ותרומתם לארגון.

הטקס המסורתי התקיים השנה, נוכח משבר הקורונה, במתכונת שונה - במסגרתו כל מצטיין קיבל את תעודת ההוקרה בתחנת מד"א בה הוא פועל, בנוכחות מנהלי המרחבים, בני משפחה וחברים.


בין 25 המצטיינים השנה, נבחר גם אריה מאיירס, תושב מודיעין מכבים רעות, אשר נבחר למצטיין מרחב איילון של מד"א. אריה, בן 44 עלה ארצה מאנגליה בשנת 2012. שם הוכשר כפראמדיק וכשהגיע לישראל הצטרף למגן דוד אדום. מאיירס קיבל אות הערכה על פעילותו ותרומתו הרבה לארגון מציל החיים. בנימוקי הבחירה נכתב כי אריה הוא בעל יכולת הובלה והנהגה, מקצועי אדיב ומסור. הוא חביב על חבריו ומשמש כחונך לפראמדיקים חדשים.  

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מברך את המצטיינים היקרים שלנו, אשר הוכיחו כי מגן דוד אדום הנו ארגון מלא נתינה, ערבות הדדית וסיוע לאחר. בהיותם מצילי חיים, המצטיינים שלנו עושים מעל ומעבר על מנת ליצור ערך מוסף בעבודתם והם דוגמא ומופת לכולנו. זהו יום חגיגי עבור הארגון, בעיקר בתקופת משבר הקורונה, אשר דרכו ניתן למצוא את האור בדמות המתנדבים והעובדים המצטיינים שלנו. בשמי ובשם הארגון כולו - אני מודה להם על הנתינה הרבה, באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות, תוך הובלת ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרומה למשימה הלאומית של הצלת חיים".