ביום שישי 20.4.18 נערך טקס הנצחת שמו של סרן נתן כהן ז"ל במעלה המחבר את רחוב נחל זוהר עם רחוב נחל עמוד. זאת על פי החלטת וועדת מועצת העיר. הטקס התקיים במעמד ראש העיר, חיים ביבס, ממלא מקומו, שלמה פסי, הוריו של נתן ז"ל, לימור ודוד, בני משפחה, שכנים וחברים.  

נתן ז"ל שירת כמפקד מחלקה בחטיבה 401 בחיל שריון, בזמן מבצע "צוק איתן". ב-22 ביולי 2014 נהרג מירי צלף בעת שלחם בבית חאנין בעזה.

נתן נהרג כשבוע לאחר יום הולדתו ה-23 והיה מאורס לחברתו בחמש השנים האחרונות, עימה היה אמור להתחתן כשלושה חודשים לאחר נפילתו בשדה הקרב. נתן הותיר אחריו הורים דוד ולימור, שתי אחיות, שני אחים וארוסה. "החובה שלנו כחברה היא לזכור את אלה שבזכותם אנחנו חיים כאן." אמר ביבס בטקס, "נתן מסמל עבור כולנו את ארץ ישראל היפה, את ערכי המנהיגות, האומץ, האמונה ודבקות במטרה ואת הנתינה לחברה ולמדינה בה גדל והתחנך. ביום זה אנחנו מחזקים את ידי ההורים לימור ודוד והאחים ומתפללים שלא ידעו עוד צער."

שלמה פסי, מ"מ ראש העיר ויו"ר וועדת  ההנצחה: ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושביה מוקירים מעריכים וזוכרים את אלו שמסרו את נפשם בעבור העם ובשליחות מערכת הביטחון,  שנפלו במערכה . עם ישראל ותושבי מודיעין מכבים רעות מרכינים ראש , נזכור לעד את מורשתו על ידי הנצחה זו בעיר, שהינה חלק מהחוב המוסרי והערכי שאנו הציבור חבים לסרן נתן כהן ז"ל . הנצחה זו במעלה היפה הזה תהווה מורשת וזיכרון  לטובת עם ישראל והדורות הבאים".