בתמונה מימין לשמאל: אביב טרומפר, ליעד סופר, ירדן שי, שירה חן וגדי אייזקס

רב"ט גדי אייזקס  ז"ל, חייל צה"ל ותושב העיר, הלך לעולמו בטרם עת בחודש מאי האחרון.  גדי שירת בחיל השריון בצה"ל והיה בוגר מחזור י״א של בית הספר 'יחד' מודיעין. חבריו של גדי אייזקס החליטו לקיים במוצאי שבת (9.7) את ה - "מסיגדי" -  מסיבה לזכרו שתתקיים במועדון BAMBOO

חבריו לספסל הלימודים - אביב טרומפר, שירה חן, תמר ברבי וירדן שי, אשר יזמו את האירוע, מספרים על היכולת שהייתה לגדי ז"ל  להרים לכולם את מצב הרוח ולשמח את כל מי שסביבו "גדי תמיד רצה לצאת למסיבות ולחגוג את החיים, והכי אהב כשהחברים חגגו יחד איתו", מספרת ירדן.

החברים פנו אל אור גרינפלד, מייסד תנועת "אנחנו הצעירים",  וביחד הם מפיקים את ה'מסיגדי.’ "לפני שנה בערך, בשיחות בין החברים יצא לנו לדבר על מוות", סיפרה ירדן, "עוד מעט מתגייסים והייתה הסלמה בדרום, אז הנושא היה באוויר בקבוצה של החבר'ה. בשיחה זו כל אחד אמר איך הוא רוצה שיזכרו אותו אם חס וחלילה ימות בצבא. כל אחד אמר את השטויות שלו וכשהגיע תורו של גדי, הוא אמר שהוא רוצה שיחגגו את חייו אחרי שקצת יתאבלו. הוא חלם על מסיבה ענקית, 600 איש, במועדון שנקרא על שמו. אז אנחנו, החברים, רוצים לעשות סוג של מחווה לרצון שלו."

אור גרינפלד אמר השבוע: "כשחבריו של גדי ז"ל פנו אליי עם היוזמה, מאוד התרגשתי מהדרך המיוחדת בה החליטו להנציח אותו. חבריו מכל המעגלים עובדים קשה על הפקת המסיבה ועושים את כל זה מהלב. אנחנו כאן תמיד כדי לעזור ליוזמה המבורכת הזו, תודה לחברים".


"לפני כחודש וקצת חבר טוב שלנו נפטר. הוא היה אוזן קשבת לכולם ואהב שהאווירה הייתה שמחה ונלהבת. המטרה שלנו היא להגיע להרבה אנשים שיבואו למסיבה, להנות ולחגוג את החיים של גדי כפי שהיה רוצה. לגרום לכולם לשמוח כמו שגדי היה משמח ."


המסיבה לבני 18+