תלמידי כיתות י' בתיכון עירוני ד' במודיעין השתתפו בשנה שעברה בתכנית היזמות "יוצרים שינוי" של משרד החינוך. במסגרת התכנית יצרו התלמידים את המיזם "מחממים עם הלב", באמצעותו הם מבקשים לעזור לדרי הרחוב בתל אביב לקראת הימים הקרים של החורף המתקרב.

הרעיון למיזם נולד בעקבות סיעור מוחות בקרב התלמידים, לאחר שאחד התלמידים שיתף כי בכל פעם שהוא נוסע להתאמן בקבוצת כדורגל בשכונת התקווה בתל אביב, הוא רואה בדרך מחוסרי בית ברחובות והם מעוררים בו הרבה מחשבות, רחמים ורצון לעזור. השיתוף שלו העלה בתלמידים את הרצון לעזור למחוסרי הבית לקראת ימי החורף הקרים ולדאוג להם לציוד חם. התלמידים העלו רשימה של עזרים שיכולים לחמם את מחוסרי הבית, כגון מעילים, שמיכות, גרביים, כובעים, כפפות, חמצוואר וגופיות חמות. ולאחר מכן חיפשו עמותות שמטפלות במחוסרי בית, ואספו שקים של ציוד חם מביתם, משכנים וממכרים. הציוד הועבר לעמותת לשובע שהעבירה אותם לנזקקים. 

מחנכת הכיתה, ענבל שדה, שמובילה את היזמות ואת הפרויקטים בכיתת החינוך המיוחד, מספרת: "התלמידים שלי מאוד התחברו לערך הנתינה, בחרו לסייע לאוכלוסייה שקופה בתקופת הקורונה עם הרבה רגישות. כל הפרויקט היה בשיתוף פעולה עם עמותת "לשובע" שמטפלת בדרי רחוב בעיר תל אביב, בהובלת הגברת רוני לי-סנה". 


השנה ממשיכים תלמידי הכיתה (כעת כבר כיתת י"א) ביוזמה מחממת הלב ומזמינים את תושבי מודיעין מכבים רעות לבוא ולתרום ציוד לדרי הרחוב.

ביום חמישי 11.11 יערוך בית הספר מבצע התרמה בין השעות 08:00 - 09:00 ניתן יהיה לתרום שמיכות, מעילים, כפפות, גרביים חמות וכדומה בשער של ביה"ס אורט עירוני ד'.