פתיחת שנת הלימודים תשפ"ב כבר ממש מעבר לפינה, וההורים נערכים לקראתה בקניית הציוד הנדרש לילדיהם. למרבה הצער, עבור משפחות מסוימות במודיעין מכבים רעות, המצב הכלכלי בביתם אינו מאפשר לפתוח את שנת הלימודים עם ילקוט וציוד לימודי חדש. על כן, כמדי שנה, התקיים אחד הפרויקטים הקהילתיים היפים שהפך כבר למסורת, במסגרתו עובדי האגף לשירותים חברתיים אוספים בקיץ ילקוטים עבור ילדי משפחות קשות יום.

במהלך הימים האחרונים חולקו הילקוטים שנאספו יחד עם ערכות ציוד לימודי אשר נתרמו על ידי עמותות ועסקים בעיר.

מעיריית מודיעין נמסר כי עמותת "חזון לישראל" תרמה 90 ילקוטים. בנק דיסקונט תרם 40 תיקים במסגרת גיוס פרויקט 'תיק לכל ילד', יוזמה של עמית בינר - בנקאי בסניף מודיעין, אשר אוסף תרומות זו השנה רביעית למטרה הזו. עמותת מאור למודיעין בשיתוף עסקים בעיר, תרמו 90 ערכות של ציוד לימודי.

רכזת המתנדבים, רונית שטייגמן בניאן, ציינה כי על פי נתוני האגף, כל הילדים אשר נזקקו לילקוט חדש, קיבלו מענה, והוסיפה כי כעת כבר שוקדים באגף על האתגר הבא – לוודא שלכל המשפחות הנזקקות בעיר יהיה שולחן חג ערוך ומכובד בחגי תשרי המתקרבים.

מחזיק תיק השירותים החברתיים והמשנה לראש העיר, עמיעד טאוב, אמר השבוע: "שוויון חברתי חייב לבוא לידי ביטוי הן באופן מהותי והן באופן פיזי. ועל כן אני מבקש להודות לכל השותפים לפרויקט אשר בזכותם כל ילדי העיר כולל לקוחות האגף יתחילו את שנת הלימודים מנקודת זינוק שווה."