את הנר הראשון של חנוכה, הדליקו החיילים הבודדים מבית אלמוג שילוני ב"וופל בר" מודיעין, הנמצא במרכז יורושופס בבוכמן, יחד עם משפחתו של סמ"ר אלמוג שילוני ז"ל, שנרצח בפיגוע לפני 4 שנים.

עוד הגיעו לחגוג עם החיילים, חברי עמותת בית אלמוג שילוני, נציגי תנועת הנוער וחבר המועצה, אלעד שמעונוביץ, המחזיק בן היתר גם בתיק החיילים והצעירים, שאמר: "תמיד כיף לראות בעלי עסקים בעיר הנרתמים לטובת הקהילה, בטח כאשר מדובר בחיילים בודדים ובשמחת חג, בה הם צריכים להרגיש הכי מחוברים ושייכים שאפשר. תודה לצוות הנפלא של הוופל בר וכל המתנדבים מסביב, שדאגו להאיר לכולנו את חג החנוכה."

גילי זייד, מבעלי ה'וופל בר' מספר שהתרגש לשמוע על פעילות העמותה ועל התמיכה שלה בחיילים הבודדים: "כמי שהיה חייל קרבי וראה את זה מקרוב, אני יודע שחיילים בודדים לפעמים נופלים בין הכסאות, והעשייה של העמותה ריגשה אותי. אני שמח מאד לתרום ככל יכולתי, עכשיו וגם בעתיד. מבחינתי הקשר עם הבית ועם החיילים הוא קשר ארוך טווח. חשובה לי הנתינה, וכל עוד אנחנו כאן נשמח להעניק לחיילים."

דקלה ארזני בן ברוך, מנהלת עמותת בית אלמוג שילוני, גילתה כי במהלך החנוכה יחל קמפיין מימון המונים, שמטרתו לגייס כספים לבניית בית קבע לחיילים הבודדים. כיום מתגוררים בבית הזמני 4 חיילים, ובית הקבע, המתוכנן להבנות באחת השכונות החדשות של מודיעין, יעניק קורת גג ובית חם לכ-100 חיילים וחיילות בודדים, שנותקו ממשפחותיהם, אבל יקבלו מעטפת משפחתית בעיר מודיעין, ובכך יונצח זכרו של אלמוג לעד. היא מוסיפה שהתרומה לעמותה מוכרת לצרכי מס.
תרומות ניתן להעביר אל: עמותת בית אלמוג שילוני -חשבון מספר-  409064394

הבנק הבינלאומי, סניף 128

ח.פ .580602225