לקראת חג פורים המתקרב ובא,  סניף אקים מודיעין-מכבים-רעות חבר לשיתוף פעולה עם בית החינוך המיוחד "פסיפס" בעיר, ויחד הם מציעים לרכישה מארזי משלוח מנות, אותם יכינו ויארזו תלמידי בית הספר "פסיפס".

בשבוע שעבר התקיימה פגישה להתנעת שיתוף הפעולה המרגש, בה נכחו מנהלת בית הספר אלה מור ונציגים נוספים מצוות ביה"ס, יו"ר סניף אקים מודיעין, חיים דואק,  חברת ההנהלה ורכזת הפרויקט איילה עמירה,  וגם יו"ר ועד ההורים אלון טביב. יחד הם מזמינים את תושבי העיר לתרום ולהירתם למען ילדי 'פסיפס' ואקים. 


עלות המארז תעמוד על סך 15 שקלים, כאשר כל ההכנסות מהמכירות יוקדשו למימון פעילויות עבור ילדי אקים ותלמידי בית הספר פסיפס. 


יו"ר אקים מודיעין חיים דואק אמר השבוע: "כל שת״פ הוא מבורך ושת״פ כזה למען פעולות כל כך מבורכות ולמען מיוחדינו הוא מבורך פי כמה וזאת רק ההתחלה והיא מתוקה וטובה.  תודה למנהלת בית הספר אלה מור וצוותה וכן לאלון יו״ר הנהגת ההורים וחברת הנהלת הסניף איילה עמירה על שילוב ידיים טובות."

מנהלת בית הספר פסיפס אלה מור סיפרה: "דרוש כפר שלם לגדל ילד" התאספנו נציגות בית הספר עם נציג ההורים אלון טביב ונציגות אקים לשיתוף פעולה בתחום התעסוקה. ולשמחתנו השנה מארזי אקי"ם יארזו על ידי תלמידי בית הספר שהעבודה הזו חשובה להם לרכישת מיומנויות לקראת החיים שאחרי גיל 21. תודה לחיים דואק יו"ר אקים מודיעין ולחברת ההנהלה איילה עמירה על הנכונות והיוזמה לשיתוף הפעולה הכל כך חשוב הזה ותודה לאלון טביב, יו"ר ועד ההורים על החיבורים המשמעותיים".

יו"ר וועד ההורים פסיפס אלון טביב: "כהורים לילדים עם צרכים מיוחדים כל שת"פ מסוג זה מחזק אותנו, האמונה ביכולות ילדנו להשתלב במרחב הקהילתי, ביצירה, בהתנדבות, וביצירת ערכים מוספים. אנחנו כהורי בית הספר מברכים ומודים לחיבור בין המסגרות הקהילתיות והחינוכיות, כן ירבו עוד" .


לרכישת מארז משלוח מנות, ניתן לפנות לרכזת הסניף איילה עמירה בטלפון - 054-2375144 או לבצע הזמנה דרך עמוד הפייסבוק של אקים מודיעין.