לכבוד  ראש השנה תשפ"ב הגיעו עשרות ניצולי שואה תושבי מודיעין מכבים רעות לאולם הכנסים במרכז הרב תחומי, להרמת כוסית חגיגית.

האירוע נפתח בדברי ברכה אותם נשאו רכזת קפה אירופה- עו"ס חמי פדהצור וראש הצוות, עו"ס תחיה שרף. שתיהן בירכו את ניצולי השואה והודו לכל המתנדבים שעוזרים במהלך כל השנה ותורמים מזמנם ומרצם כבר שנים רבות למען ניצולי השואה. המשתתפים נהנו מכיבוד עשיר, מחרוזת שירים עבריים ושירים לכבוד השנה החדשה, דוכני מתנות שכללו מוצרי קוסמטיקה, תיקים ובגדים ובסיום קיבלו עציץ פורח במתנה.


מהעירייה נמסר כי קפה אירופה הוא מועדון חברתי הפועל בהובלת האגף לשירותים חברתיים של העירייה, ומספק חוויה חברתית ותרבותית לניצולי השואה בעיר. קפה אירופה שואף להגיע לליבו של כל ניצול בעיר, ופתוח לקבל לפעילות זו ופעילויות נוספות את כל הניצולים בעיר אשר נהנים ממגוון עשייה כל ימות השנה. המפגשים מתקיימים בימים ב' ו-ד' בין השעות 18:00-16:00 בנוסף, מתקיים מפגש אחת לשבוע לדוברי רוסית.

שורדי שואה המעוניינים להצטרף יכולים לפנות לטלפון 073-2326406


עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק שירותים חברתיים אמר השבוע: "תמיד מרגש לפתוח שנה עברית חדשה עם שורדי השואה והאזרחים הוותיקים שלנו, להם איחלנו שנה של בריאות, שגרה ומפגשים חברתיים. גם בשנה החדשה הבטחתי שנמשיך לפעול למענם יחד עם האגף לשירותים חברתיים ולתת מענה לכל צרכיהם הפיזיים והרגשיים".