ביום שישי האחרון נערך אירוע הנטיעות השנתי: "ילדי איל"ן נוטעים אילנות", שנערך מזה כמה שנים בסמוך למגדל המים ברעות. טקס הנטיעות הוקדש לזכר תומר שרגא, בוגר איל"ן שנפטר בשנת 2014, והוריו דלית וערן שרגא תרמו את עלויות טקס הנטיעות.

במהלך האירוע התכבדו המשתתפים בפירות יבשים מתנת קליית חממה ובמאפים מתנת הקפה במכבי הפועל בט.ר.מ. לאחר מכן נערך טקס נטיעות מרגש, בו השתתפו ילדי וילדות איל"ן בסיוע מדריכים ממכבי צעיר במכבים-רעות, שהתנדבו לסייע לילדי איל"ן,  לנטוע את השתילים הרבים שחולקו להם בכניסה לאירוע. השתילים נתרמו על ידי מחלקת גינון ונוף בעירייה בניהולו של שלום זפרני, שגם השתתף באירוע. בסיום האירוע קיבלה כל משפחה זוג חלות לשבת, שתיל לשתילה בבית ועותק מהגיליון האחרון של המגזין הרשמי של איל"ן.

בתחילת האירוע הודיע שלום דהאן, יו"ר סניף מודיעין של איל"ן,  לראשונה, על הכוונה להקים בית קבע לסניף איל"ן בעיר, הודה לכל התורמים לאירוע ואף חילק להם תעודות הוקרה. עו"ד דהאן הודה למשפחת שרגא על התרומה המכובדת לאירוע, וציין את התנדבותם של מספר עובדים בכירים בעירייה ובהם: חיים בלאיש ושלום זפרני, על מנת להוציא את האירוע לפועל.   

עוד השתתפו באירוע, מנכ"ל איל"ן, בועז הרמן, סמנכ"לית איל"ן, מיכל דנין הולנדר, סגן ראש העירייה שלמה פסי, חבר המועצה שמעון גואטה, הרב יעקב צ'יקוטאי, חברי וחברות הנהלת סניף איל"ן ומדריכים מתנועת הנוער מכבי צעיר.

צילום: מוטי בלימן