במסגרת פרויקט קהילתי של עירוני מודיעין, קבוצה של ילדים בעלי צרכים מיוחדים החלה להתאמן השבוע במגרש המועדון ברחוב עמק בית שאן. הקבוצה,  שמקבלת ליווי מקצועי של עמותת עילי, תיפגש אחת לשבוע לאימונים מותאמים.

הקבוצה, שהחלה את פעילותה בעיר בתחילת השנה במסגרת פעילות בית אקדם, כוללת ילדים עם צרכים מיוחדים מגילאי גן ועד גיל 16, חלקם בעלי קשיים חברתיים, רגשיים או מוטורים וחלקם ילדים על הרצף האוטיסטי בעלי תפקוד גבוה. עד לא מזמן התאמנה הקבוצה במגרש מאולתר ברחבת הדשא הצמודה לבית אקדם עם שערים ניידים. כעת תיפגש הקבוצה אחת לשבוע לאימונים, במגרש מסודר ובהדרכתו של עידו קובץ' מעמותת עילי, כך שהילדים יוכלו ליהנות מחוויית משחק מעולה המותאמת לצרכיהם.

לאימון הראשון במגרש החדש הגיע ראש העיר, חיים ביבס שהצטרף לילדים למשחק ידידות מול סגנו, אילן בן סעדון, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים, עמיעד טאוב, יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח ומנכ"ל עירוני מודיעין, מיקי בר, ששיחקו ארוכות עם הילדים ואף ספגו מהם כמה גולים.

בעירוני מודיעין מזמינים השבוע ילדים עם צרכים מיוחדים שמעוניינים להשתלב בקבוצה ליצור קשר עם המאמן עידו קובץ' בטלפון: 050-7257657.

מ"מ ראש העיר, שלמה פסי ויו"ר עירוני מודיעין אלי סבח: "הפרויקט הזה פשוט מרגש. לצד הישגיות בלתי מתפשרת בעירוני מודיעין שמנו לנו למטרה לטפח את הקהילה באמצעות פרויקטים שונים ובכך גם לקדם שוויון וליצור הזדמנויות עבור אנשים עם מוגבלות. אנו ניתן להם את כל אמצעים שעומדים לראשותנו כדי להבטיח שהם יוכלו להשתלב בצורה הטובה ביותר וליהנות מכדורגל במגרש מקצועי עם כל התנאים המתאימים."