לצד פעילויות שונות במסגרת שבוע המודעות לאנשים עם מוגבלויות, יצאו ביום שישי האחרון, 4.12.20, משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים לסיור מודרך של החברה להגנת הטבע בגבעת התיתורה, אשר הונגשה ושודרגה לפני כשנתיים.

הסיור בתיתורה נערך בעקבות יוזמה של עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים, וחבר המועצה שמעון גואטה - מחזיק תיק מורשת. את הסיור ארגן המרכז למשפחה באגף לשירותים חברתיים, בהובלת עו"ס יעל שטיינמץ אשר נוסף על הטיול דאגו גם להפתעות יפות למשפחות.

משנה לראש העיר, מחזיק תיק שירותים חברתיים, עמיעד טאוב: "ככה מדליקים אורות חברתיים בגבעת התיתורה לקראת חג החנוכה. ככה זה אצלנו בעיר, מסנכרנים את שבוע המודעות לאנשים עם מוגבלויות עם חג האורים. זכינו לחיות בטבורה של עיר החשמונאים בה חיה ופועמת מורשתם וניתן לחוש את משק כנפי ההיסטוריה את החיבור הכ"כ משמעותי של קהילת הצרכים המיוחדים המופלאה עם העירייה".

חבר המועצה, מחזיק תיק שימור אתרים ותיירות, שמעון גואטה: "במסגרת שבוע המודעות לאנשים עם מוגבלויות, יזמנו טיול לגבעת תיתורה, מקום אשר בעת השיקום שלו תכננו מראש כי יאפשר נגישות למטיילים רבים עם שבילי הליכה, תחנות מידע קוליות ושלטי הסבר אשר מאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות מאתר בו חבויה ההיסטוריה של ארץ ישראל ועם ישראל".