כבכל שנה, נערך השבוע יום המעשים הטובים בעיר. במסגרת יום זה התקיימו פעילויות רבות למען האחר, בשיתוף האגף לשירותים חברתיים, מחלקת נוער וצעירים עמותת סחלבים, עמותת "רוח טובה" ותושבים שנרתמו ביוזמות פרטיות.

כך למשל, הגיעו 200 עובדי עירייה ובהם ראש העיר, חיים ביבס, ל-100 בתי קשישים מרותקים שאינם יכולים לצאת מביתם ושימחו אותם על ידי הענקת שי.

פעילות נוספת שנעשתה למען הקשישים בעיר, התקיימה במבנה האגף לשירותים חברתיים שם הפעילו בני נוער הקשישים בפעילות חברתית של ארוחת בוקר, משחק בינגו ושירה בציבור וגם העניקו להם שי המכיל חוברת מגנט עם טלפונים חשובים וכוס עם שוקולדים.

בקניון עזריאלי, קיימו בני נוער המתנדבים במד"א פעילות והסברה להחתמת תושבים על כרטיס אד"י לתרומות איברים והסברה על פעולות החייאה במקרי חירום.

בנוסף, במהלך היום יקיימו תנועות הנוער בפארקים השונים כמו עמק זבולון, פארק החבלים ועמק האלה פעילויות קהילתיות ברוח העשייה למען הזולת. כך למשל, "מכבי צעיר" יערכו בפארק בשדרות עמק האלה פעילות קהילתית עם תושבי השכונה ובה כתיבת פתקים עם מסרים חיוביים ונחמדים לאנשים.

באולם בית סחלבים, תקיים האגודה למלחמה בסרטן יחד עם קבוצת הליצנים הקהילתית, מתנדבים מבנק דיסקונט ובנות נחלת ש"י, הפנינג ובו תחנות יצירה, פינת איפור וקעקועים והופעת תיאטרון פנטסורי שתתבסס על אלתור בשיתוף הקהל.

ביום שישי, תתקיים פעילות של שכבת כיתות ו' מבית הספר מעוז המכבים יחד עם קבוצת בני נוער מובילים שיאספו צעצועים ויקיימו פעילות הסברתית למען מקלט הקופים וכן, פעילות של בני נוער מ"קפה לאוזן" שישטפו מכוניות שההכנסות משטיפת הרכבים ייתרמו ל"בית אלמוג - בית חם לחיילים בודדים הפועל בעיר.