חגיגת המימונה המסורתית של סגן ראש העיר אילן יאיר בן סעדון ורעייתו מירב במוצאי החג סחפה אחריה גם השנה התרגשות רבה: כ-5,000 תושבי מודיעין-מכבים-רעות הגיעו לאולמי האחוזה לחגוג עם בני הזוג בן סעדון ונהנו מחוויה אותנטית ומשפע עצום של כיבוד מסורתי אשר כלל אלפי מופלטות, עוגיות מתוקות ומאכלים מסורתיים נוספים, על רקע מוזיקה מרוקאית וריקודים.

את המימונה כיבדו בנוסף שורה ארוכה של אנשי ציבור, ביניהם יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי, ראש העיר חיים ביבס, רב העיר יעקב צ'קוטאי, חברי  הכנסת רויטל סויד, איציק שמולי, מיקי רוזנטל, יואל חסון, מיכל בירן ואיתן ברושי, מזכ"ל מפלגת העבודה ערן חרמוני, השר לשעבר פרופ' שמעון שטרית, האלוף במילואים יום טוב סמיה, נשיא לשכת המסחר ירושלים והשפלה דרור אטרי, יו"ר עמותות וארגונים חברתיים, רבנים בעיר ועוד.

 

 

בן סעדון: "חגיגת המימונה ריגשה אותי במיוחד בשל הפסיפס האנושי ומגוון החברים שהגיעו מכל גווני האוכלוסייה: חילונים, דתיים, ימניים, שמאלניים, שבת אחים גם יחד אמיתי המגיע לחגוג וליהנות. זהו עם ישראל במיטבו ואני מודה מעומק לבי לכל התושבים שכיבדו אותנו ולחברים הרבים שעסקו במלאכה וגרמו לערב הזה להיות כל כך מופלא. שנזכה להיפגש רק בשמחות ובעיקר שנזכה להמשיך ולעשות רק לטוב".

 

 

צילומים: הדר בן שימול